Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaynaklarımız aynı olabilir kardeşim bagımsız şekilde ben buraya yazdım illa uzun uzun metin mi yazıyım.

neyse şeref aydını da böyle uzaklaştırmştınız forumdan sonra habersiz kuru kuru vatan fotomaç kolpaları degerlendiriyordunuz.

neyse allahtan büyük yerlerden kıramaycagım insanlar var da gitmiyorum

Hoca istiyormu emreyi üstad

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maicon orada iyi piyasa yapmıştır. Ben öyle yada böyle satılacağını düşünüyorum 5 olmaz ama 3.5-4 civarı alırız umarım.

Diagne
Babel
Belhanda
Feghouli
Maicon

Eger yonetim bu 5'liyi kabul edilebilir paralara satamazsa Davila araya girmeli yine birseyler yapip satar

Is yapan adam zam istedi diye kurtulmayi dusunmek malesef kulturumuzde var. Hep patron olarak verirsem simarir, onun yapacagi isi baskasi da yapar mantigimiz var her alanda. O yuzden bilgi de beceri de insan da bizim ulkede degerli degil.

Yoneticilerimiz de uzlasmayi secmiyor.

Tarihten ornekler:

1. Stumpf la Falco zam ister , polat yollar. Sonra belimiz dogrulmaz 96 ya kadar.

2. Mondragon zam ister 100k ,yollanir . Basrolde yine adnan! Sonuc steau bukrese candan ercetinin akrabasi olmasi disinda vasfi olmayan aykut ercetinin cl elemesini ve 17 milyon euroyu ikram etmesi ile sonuclanir. Lig gider para gider, borc girtlagi asar, takim kuculur, izdirap dolu yillar! Hepsi mondiye istedigi 100 k zammi vermemek icin. Kulup tarihinin en onemli dangalakliklari arasinda en ust sirada yerini korur bu olay hala !

3. Gomise istedigi zammi vermeme!! He bi de dolmusa gelip taraftar olarak yok pen6 kacirdi, guldu tadinda kahvehane muhabbetleri!! Noldu? Cikacagimiz CL grubundan cikamadik, en az 15 milyon eurodan olduk. Sonra diagneye 13 milyon bayildik rezil olduk. Sonra net maliyeti bilinemeyen Falcao geldi yilda en az 5 aliyor. Sonra andone geldi !! Hala santraforumuz yok!!

Yeni donemde umarim buna dikkat ederiz. Ve mutlak genc ve aç dinamik oyuncular alinmali. Hepsi oyle olmaz, olamaz. Ama iskelet genclesmeli.

Vitaminsiz, sut ozurlu ve 30 yasina girecek Seri ye, muzmin sakat Lemina ya milyonlar odemeye evet diyecek bi dolu adam var.

Bunlari birakmamiz sart. Ileride para edecek adam alinmali cogunlukla. Takimda general sayisi azalmali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt