Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gotzeyi alirsak hee adamlar mert hakan denen sivasli koyluyu alamiyor gotzeyi alacak
Abartmayalım Falcao luyindama lemina seri gibi adamları aldı yönetim dursun Özbek yönetimi gibi beceriksiz değil. Mert hakan konusuna gelince 26 yaşına gelmiş süper lig seviyesine yeni erişip kariyerinde ilk kez bu sezon top oynamış Bi çöpe verilebilecek maksimum rakamı vermişiz zaten o da haklı olarak daha fazla parayı tercih etti yönetimi suçlamak yersiz

MRD-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ankaragücü’nün Brezilyalı kalecisi Ricardo Friedrich çok beğendiğim bir kaleci. Fenerbahçe maçında da, Trabzonspor maçında da çok iyi performans gösterdi. Hava toplarında etkili, ayakları da fena değil.

Çok makul ücrete alınabileceğini düşünüyorum.

Kesinlikle değerlendirilmeli.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Abartmayalım Falcao lemina seri gibi adamları aldı yönetim dursun Özbek yönetimi gibi beceriksiz değil. Mert hakan konusuna gelince 26 yaşına gelmiş süper lig seviyesine yeni erişip kariyerinde ilk kez bu sezon top oynamış Bi çöpe verilebilecek maksimum rakamı vermişiz zaten o da haklı olarak daha fazla parayı tercih etti yönetimi suçlamak yersiz

falcao seri lemina toplami dursunun aldigi sadece rodri kadar faydali olamadi ki adami fenere dehledik
dursun sampiyon takimi kurdu cengiz yonetimi aldigi alamadigi adamlarla isleri zora soktu hos cengizin sucu yok ft oyle istedi
terimin sampiyonluklari dursun ve tudorun takimi ile kendi karistigi her seyi bozuyor adam

falcao seri lemina toplami dursunun aldigi sadece rodri kadar faydali olamadi ki adami fenere dehledik
dursun sampiyon takimi kurdu cengiz yonetimi aldigi alamadigi adamlarla isleri zora soktu hos cengizin sucu yok ft oyle istedi
terimin sampiyonluklari dursun ve tudorun takimi ile kendi karistigi her seyi bozuyor adam
Faydalı olur ya da olmaz o konumuz değil ama transfer sezonu noktalanırken hepimiz tatmin olmuştuk transferlerden. Ben yine herkesin okey diyeceği isimlerin alınacağını düşünüyorum. Hoş taraftarın asıl isteği genç ve dinamik bir kadro k ur ulması, elek olmuş isimli oyunculardan uzak durmamız lazım. Dursun sadece tudorlu döneminde sağlam transfer yapmıştı ondan önceki dönemlerde hepimiz kanser olduk

Sezon basinda kimse Belhanda, Naga ve Mariano'dan tatmin degildi. Babel yedek gibi oynayacakti. Bence tek hata Vedat olmayinca alternatifini 2 Eylul'de getirmemiz. Vedat olmayinca sezona Cornelius veya Sorloth gibi biriyle baslasaydik cok kotu baslamazdik. Tabi kimse Selcuk'un ilk 11 baslayacagini tahmin edemezdi :)

Simdi Rodop ve Kadir'in duyumlarina gore hareket edersek Seri, Lemina ve Onyekuru icin maksimum 4.5 milyon odeyecegiz. Eger sadece Belhanda, Maicon, Telles satilirsa normal sartlarda 9 veya 10 milyon gelir. Belhanda'nin maasini odersek 12 veya 13 milyon gelir. Extra satis olarak Yunus ve Cagne var. Sadece 9 veya 10 milyon diye dusunursek 10 numara icin 4.5 veya 5.5 kaliyor ama yetmez. Acikcasi kadro cok kotu degil ama Mariano kalacaksa Linnes de kalmali ve Mariano reisi ligde 4 5 mac, Avrupa'da 1 2 macta dinlendirse yeter.
Kadro korunup cok iyi 10 numara alinirsa Falcao'nun sakatligi disinda buyuk sorunumuz yok.
Kucuk sorunlar Seri Lemina'nin skor kisirligi ve Mariano'nun haftada 2 maci kaldiramamasi.
Seri ve Lemina icin Texeira tarzi biri gelirse iyi olur. Bu durumda yaz transfer sezonunda
Seri
Lemina
Onyekuru
Texeira
Falcao'nun yedegi ( iyi olmali)
Emre K.
Kaleci

Teixeira cinde 10-12 milyon civarinda net maas aliyor. Biz maaslari düsürmeye bakmaliyik SL yok diye. Böyle adam bizden rahat 5 milyon maas ister.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt