Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galiba gelen kiralık teklifini reddetmişiz.

Orada iyi bir performans sergiledi. Al-Nasr iyi bir teklifle gelmezse başka bir takıma satarız. Arabistan’da piyasası olan bir oyuncu.

Satarız derken alacağımız para maksimum 3.5 milyon euro olur.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
belkide daha iyi bi teklif var ama gider 3.5 da iyi para 2 oyuncu kiralar bizimkiler o paraya en az yada bi oyuncu alırız

Enner Valencia yedek forvet için güzel bir isim. Yıllık ücreti makul ise gelsin kadro da bulunsun. Bugün Başakşehir maçında oyuna girecek 1 tane hücum oyuncumuz yoktu, 1.

Bu tür siyahi oyuncular iş yapıyor Türkiye’de, anlayın bunu artık. 35 yaşında Papis Cisse ve Demba Ba ligin en etkili forvetleri.

Yatabare bile iş yapıyor. Rodallega keza öyle.

Koskoca G.Saray’ın, sezonun en kritik maçında forvet hattı: Emre Akbaba. Yanlış anlamayın aşağılamak için yazmıyorum. Emre Akbaba var o kadar. Falcao hep sakat. Adem aslen santrafor olmasa da onu da sayabiliriz ve kendisi cezalı.

Başka?

valencia denen herif gelmiş 31 yaşına. beleş diye atlarsak babel gibi olmayacağının garantisi yok.

alıp kanada koymak hata olur.

bize temposu yüksek, top sürerek rakibi tehdit edebilecek, asist özelliği olan bir kanat lazım.

feghouli kanat falan oynayamaz artık. bir kez bile bekine yardım edemiyor. hücumda koşu yapamıyor. bugün önüne top attılar pili bitti yetişene kadar. ya gönderelim ya da amc olarak oynasın

forvete gelirsek ben alternatif forvet olarak ankaragücü'ndeki gerson rodrigues'i değerlendirmeliyiz diyorum. ekstra olarak herif kanatta da oynayabiliyor. dinamo kiev'den kiralayabiliriz.

falcaodan daha kotu bir istatistigi var ennerle falan uğraşmadan diagne denen hıyarı çağırıp hayvan gibi idman yaptırmaliyiz babel nasıl geri geldiyse o da gelsin idman yapsin. Ha olmadı mi 2.forvet olarak kesinlikle kuzeyli bir oyuncu almamiz gerekir.

Enner Valencia bildiğin seviliyor Tigres taraftarı tarafından. Adamın veda mesajında ki yorumları okudum (tercüme ettim) hepsi de olumlu yazmış. Bizim Belhanda’ya yazacağımız veda mesajlarını düşünüyorum da.. neyse.

2_Mbaye-Diagne.jpg

Acik konusmak gerekirse mbaye bu sezon falcao ve andone'den tek basina daha fazla katki verirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt