Transfer Nöbeti (Arşiv 3) - Sayfa 471 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

şu ntvspor son dk haberi girse sneijder KAPa bildirildi diye, tam o sırada ercan taner ekranda olsa o suratının halini görsek, ağlamaklı ses tonundan sözleşme ayrıntılarını duysak fena mı olurdu renktaşlar :)

Koyu kısım gerçekleştikten sonra zaten fazla söze gerek kalmazda ben Ercan Taner'den ziyade Güntekin Onay'ın halini görmek istiyorum :) En cok o korkuyordu.

Melih iyi de adam üyeleri kandırmaya çalışmıyor, provokasyon yapmıyor. Küfür etmiyor, hakaret etmiyor.

Hani yalan haberle kandırmaya çalışsa haklısın da yazdığı şeyleri ciddiye alıp da acaba hakkaten oldu mu diyeniniz yok herhalde..Kendisini en fazla kötü espri ile suçlayabiliriz ona da ceza verilmez :D

ceza versen daha iyiyidi reis, ciddiye alanmı var ne demek:lol:

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Sneijder transferi olumlu sonuçlanırsa taraftarların gözündeki ben

BARzbgpCMAQxuLf.jpg:large

Yav ne asabi oldunuz arkadaş, takılın şurda güzel güzel. Kimisi gelir kötü espri yapar, kimisi gelir ertem semerin tweetini 20 kere koyar, kimisi gelir 20 mesajda bir "gelmez" der, olur bunlar yani. Normal. Kaç bin adam var şurda :) Hepsi apayrı bir hava oluşturuyor. Abartmayın bu kadar.

Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler de gerekli cezaları alacaktır.

Melih iyi de adam üyeleri kandırmaya çalışmıyor, provokasyon yapmıyor. Küfür etmiyor, hakaret etmiyor.

Hani yalan haberle kandırmaya çalışsa haklısın da yazdığı şeyleri ciddiye alıp da acaba hakkaten oldu mu diyeniniz yok herhalde..Kendisini en fazla kötü espri ile suçlayabiliriz ona da ceza verilmez :D

Özgür gözünü seveyim hocam. Ne zaman bu elemanın yazdığı bir şeyi görsem kendimi gora izliyormuş gibi hissediyorum. ''Bir cisim yaklaşıyor..'' Zaten transfer yüzünden stres var bir de gelip böyle milletle dalga geçer gibi yorumlar yapması çileden çıkarıyor insanı.. Tahammül edilecek gibi bir şey değil. önemsemiyeyim diyorum, ama gözüm takılıyor birader :D

galatasarayın hakkını savunamayacak ne kadar adam varsa ekranlara toplamışlar abuk sabuk adamlar galatasaray muhabiri kimin adına konuşuyor bunlar

ayı gökmen topşir gibi adamların bizim adımıza ekrana çıkmasından utanıyorum fenerbahçeli olsalar bu kadar aleyhimize çalışmazlar

[video=youtube;69zlMJV7vk8]https://www.youtube.com/watch?v=69zlMJV7vk8[/video]

izleyin sonra dahaguzel sabir edersiniz

Özgür gözünü seveyim hocam. Ne zaman bu elemanın yazdığı bir şeyi görsem kendimi gora izliyormuş gibi hissediyorum. ''Bir cisim yaklaşıyor..'' Zaten transfer yüzünden stres var bir de gelip böyle milletle dalga geçer gibi yorumlar yapması çileden çıkarıyor insanı.. Tahammül edilecek gibi bir şey değil. önemsemiyeyim diyorum, ama gözüm takılıyor birader :D

Kontrol panelinden engelli listesine ekleyebilirsin hiç bir mesajını görmezsin böylece. Dediğin doğru olabilir ama kötü ve yersiz espri yapıyor diye ceza vermem hoş olmaz sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt