Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 445 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

chedjou_by_beymen0-d66j8z7.jpg

Cevap: Transfer Nöbeti

Bizim en büyük sorunumuz liseliler bunlarda arma sevgisi falan yok hikaye kendi menfaatleri için kulübü sahiplenmişler kullanıyorlar. hatta bu adamlara göre liseli olmayanları GALATASARAYLI olarak bile görmüyorlardır.Yıllarca bunlara tanıklık ettik ne zaman klüp başarı elde etti başındakileri yediler neden çünkü kulübü kendi ellerinde tutmaları için.Zaten bu liseliler olmasa şimdi çok farklı noktalardaydık.

Kesinlikle katılıyorum.Fakat kimsede bana Ali dürüst,albayrak hayranlığı yapmasın.Mesela Ali dürüstün Liselilerden farkı yok.

Taraftar olarak şunu kavrayamıyoruz,Liseli-lisesiz bu klübe gönülden bağlı en az benim kadar değer veren yöneticiler olsaydı zaten bu klübün sırtı yere gelmezdi.

Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyoruz,görmezden geliyoruz.Şikeciler ne olursa olsun son 10 senede sürekli ilk ikide olmuş ve son hafta kaçırdıkları inanılmaz,mücizevi iki şampiyonluk var.Bunun başlıca nedenleri transferdeki daha doğru hamleleri ve takımalrının haklarını sonuna kadar korumaları.

Ulan kongre kararı alınıyor.Bir kişide hiç problem yok,başkan daha donanımlı bir yönetim kurmak istemiş olabilir diyemiyor.Herkez dobra dobra değilde çaktırmadan laf sokma derdinde.İşte o yüzden başkan hariç o yönetimdeki kimseyi istemiyorum arkadaş.Ne halleri varsa görsünler.Senelerden beri bıktırdılar yahu.

Artık teknik heyette transferde hata yapmasın.hata olacak fakat hata oranı artık azalsın yahu.Allah rızası için Cenk tosun,Eren derdiyok dururken Umut,Necati gibi adamlarla uğraşimayalım ne olur.Elimizdeki yetersiz adamları bu şekilde yollayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt