Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Salih Dursun ‏@Salih_D_6 4 dk Ve antalya otelimize yerleştik ..! pic.twitter.com/Mmk1bVdwGo

BK9pynlCIAA9Qws.jpg

o gitmezse nasil transfer yapacaz sol beke:D ben en çok onu nasil satacagimizi düşünüyorum. bedava versek elbet biri alir yahu bonservissiz.

riera'yi dert etme bence. en kötü ihtimal kiralariz. onu isteyen cok sayida kulüp cikar. maas'i yüksek diyebilirsin ama yabanci kontenjani acilmasi ugruna maasinin yarisini ödemeye devam edebiliriz.

ASLOLAN GALATASARAY :ayatollah:

ünal aysal aziz yildivim'dan intikam almak istiyorsa gider inler'i transfer eder.

alper potuk'un esamesi okunmaz eger inler'i alirsak :ayatollah:

tek ihtimali olan adama güveniyorum nedense, taa eski dönemden transferleride cok önceden bilmis. AMK gazetesi ve ona güveniyorum. Mevkisinin en iyisi mevzusu ve AMK'daki haberleri görünce insan Nani'ye inanmak istiyor.

Manisapor v Adana Demir maçını izleyin...Eray Ataseven yedekler arasında...Muhakkak girer...Geleceğin Selçuğu olarak gösteriliyor...

ılgaz çınar ‏@ilgazcinar124 22 Mayıs Alper Potuk kaçtı diye üzülenlere bir öneri, Alper kadar konuşulmayan ama en az onun kadar yetenekli Eray Ataseven ilacınız olur

----------------Burak------------------

-----------Nani------Sneijder-----------

-------Selçuk---Melo----Nuri-----------

--Kolarov--------------------Eboue-----

---------Chedjou----Semih-------------

---------------Muslera------------------ Drogba belkı 90 dk cıkaramaz buragın yordugu takımı son 30 dk da dagıtabılır.yada zaman zaman sıstem degısebılır tabı. Buda guzel

TRTSpor

Tıpkı Selçuk gibi Manisa altyapısında oynayan Eray 2.yarı oyuna girecek...İzlemenizi öneririm...Zevkli bir maç...

Fenerbahçe'li Gökay İravul'da orda...Düşünülemez mi acaba?

Mevkisinin en iyisi dedikleri,dünya yıldızı dedikleri Tery.

Dany ile enfes,Semih ile bir o kadar kötü bir ikili olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt