Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bennaser’i çöp ilan edenler kaç maçını izledi?Oyuncu ile negatif ya da pozitif hiç bir fikrim yok.Ancak herkesin nasıl bu kadar net fikri var hayret ediyorum.

EBiUcBGVUAAe-JI

Şuraya 1 kral fotosu koyalım
Suphesiz ki falcao ile gol krallığını paylasacaktir

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bennaser’i çöp ilan edenler kaç maçını izledi?Oyuncu ile negatif ya da pozitif hiç bir fikrim yok.Ancak herkesin nasıl bu kadar net fikri var hayret ediyorum.
Kimse izlememiştir lakin bir arkadaş istatistiklerini koymuş.
Defansif özellikleri kötü.
60 maçta 0 gol 3 asist yani skorada etki etmiyor.
Genç olması avantaj, lakin elimizde seri varken daha defansı kuvvetli biri olsa daha iyidi sanki. Yinede önyargılı değilim genç oyuncuya kapımız açık, opsiyonda olmalı mutlaka bakarsın patlama yapar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Merkez orta saha olarak sıkıntı yok. Ama defansif veriler pekte iyi değil. Yanındaki Seri de temaslı oyunu sevmiyor. Top çalma, uzaklaştırma vs.. oranları bir önlibero için yetersiz.

Ben henry monaco tdsi oldugu zamanda tüm maclarini izlemistim, orada golovin, ve 2 velet vardi ileride sofiane diop ve biri daha inanilmaz sabote ediyolardi takimi. Bu iki velet gol atmaya calisip atamiyodu ama golovin serefsizi resmen atmiyordu durduk yere daga tasa sut cekiyodu, gollük pasi vermiyordu falan... Orada benasser de is yapmaya calisan ama ne pozisyon üreten ne destege gelen belli bi alanda gezinen fasliydi

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt