Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deniz öztürk adlı kişiye buradan cevap vereyim alıntı yapamıyorum öbür sayfada kaldı hocaları yerini dolduramayacağı için bırakmak istemiyor bizde öyle ahım şahım bir para vermedik sonuçta direk istekli istekli satsınlar beklemek için süre istediler kolpalık bir durum yok bunu açıklayan zaten noyan adlı idareci

deniz öztürk adlı kişiye buradan cevap vereyim alıntı yapamıyorum öbür sayfada kaldı hocaları yerini dolduramayacağı için bırakmak istemiyor bizde öyle ahım şahım bir para vermedik sonuçta direk istekli istekli satsınlar beklemek için süre istediler kolpalık bir durum yok bunu açıklayan zaten noyan adlı idareci

yalniz baycu noyan idareci degil, arjantin futbol federasyonunda ermeni asilli türk görevliymis ozan puki adli forumdash

bu nöbete gene transfer yok

hqdefault.jpg

Gündemden uzaktım, Benitez gelmiş galiba beyler , şeref aydın da yazmış.

Takımımıza ho, videolardan vitaminsiz gibi duruyor ama bakalım.

Karlı maç denince aklıma Juventus maçından çok Jo'lu,Gio'lu,Keita'lı,Neil'li,Caner'li,Arda'lı,Nonda'lı,Elano'lu sezonun Gaziantep maçı geliyor aklıma.
Mustafa Sarp'ın arka direk de kafa golüyle 1-0 kazanmıştık.
Caner o maç harika da oynamıştı bir şutu direkten dönmüştü

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495186.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495174.Jpeg

fft5_mf343232.Jpeg

2010-01-24_213152.jpg

B_42e3112f041eea645ab146feb295d32c.jpg

Heyt be bu maç dün gibi aklımda.

Karlı maç denince aklıma Juventus maçından çok Jo'lu,Gio'lu,Keita'lı,Neil'li,Caner'li,Arda'lı,Nonda'lı,Elano'lu sezonun Gaziantep maçı geliyor aklıma.
Mustafa Sarp'ın arka direk de kafa golüyle 1-0 kazanmıştık.
Caner o maç harika da oynamıştı bir şutu direkten dönmüştü

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495186.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495174.Jpeg

fft5_mf343232.Jpeg

2010-01-24_213152.jpg

B_42e3112f041eea645ab146feb295d32c.jpg

Heyt be bu maç dün gibi aklımda.

yalnız kadro 10 numara mustafa sarp hariç :)

mustafa denizli'nin dünkü sivas maçı öncesi ve sonrasındaki açıklamalarına bakılacak olursa, bu genç arkadaşımızın 23 ocak 2016 osmanlıspor galatasaray maçına bir şekilde yetiştirileceğini düşünüyorum.

ancak denizli oynatır mı oynatmaz mı bilemem.
#57790913 17.01.2016 03:43
srfydn·

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt