Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CZf8i2OWQAAfk9Z.jpg

Dursun Özbek: Geçmişteki projeden de destek alarak Arena'nın yanında çok amaçlı 13 bin kişilik bir salon projesine başlıyoruz.
Dursun Özbek: Sponsorluk isim hakkı ile iki hazır firma var. Taraftarımız basketbol maçından çıkıp, 50 metre yürüyüp futbol maçına girecek.

costur bizi baskann

Dursun Özbek: Kasamızdan hiç para çıkmayacak. Aynı oteli yaptığımız gibi. Otel için Denizbank'a dedik ki, otel bittiği anda gelire ortaksın.
Dursun Özbek: Önce vermek istemediler; "Ünal Aysal'a kredi verdik, gitti Telles'i transfer etti" cevabını verdiler. Kefalet verdim, aldık.
Dursun Özbek: Salon çok amaçlı, içinde konser salonu ve sinema da olacak. Artı gelirler sağlayacak. Geliri de Sportif A.Ş.'ye çevrilecek.

Son düzenleme:
Dursun Özbek: Kasamızdan hiç para çıkmayacak. Aynı oteli yaptığımız gibi. Otel için Denizbank'a dedik ki, otel bittiği anda gelire ortaksın.
Dursun Özbek: Önce vermek istemediler; "Ünal Aysal'a kredi verdik, gitti Telles'i transfer etti" cevabını verdiler. Kefalet verdim, aldık.
Dursun Özbek: Salon çok amaçlı içinde konser salonu ve sinemada olacak artı gelirler sağlayacak. Geliri de Sportif A.Ş.'ye çevrilecek.

Dün ne dedim sana? Denizbank sonumuz olacak birgün.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt