Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ndiaye'nin menajeri işi bilyor yalnız bizden bile ne rakamlar aldı maaş olarak falan. Stoke yönetimini de halleder o adam gelir bize Badou

Ulan yönetim ve FT nasıl bir temizlik yaptıysa, hiçbir haber uçmuyor. Hiçbir muhabir bi bok bilmiyor.

Henry İstanbul'a gelip sağlık kontrolüne girdi, anca haberimiz oldu.

Tabii bu durumdan şikayetçi filan değilim yanlış anlaşılmasın. Sadece çok merak içindeyim.

Belki paramız yok ama son yılların en heyecanlı transfer dönemlerinden birini yaşıyoruz bana göre.

Forvet oynar dedim ilk geldiğinde, genç arkadaşımız olmaz deyip beni de vazgeçirdi. Fiziği zayıf gibi bence sıkıntı olur

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hocanın 4-4-2 sevdasının kolay kolay biteceğini sanmıyorum ama Emre Akbaba ve Belhanda bu cümlemle tezatlık taşıyor .
Geleceğinden ziyade klasik duygusal anti profesyonel bir Türk sporcu gibi görüyorum Alanyayı karıştırıyordur şuan bence bırakın Galatasaraya gideyim diye.

Dhvy3YmXcAMmL-n.jpg:large

Şükrü Hanedar arkada :D Baya gitmiş İtalya'ya, koyduğumun duyumcuları

tottenham rodriguesi almak istemez mi acaba?şampiyonlar liginde de oynyacaklar galiba,rodriguesi alsınlar rodriguesin de şampiyonlar ligi hayali gercek olsun

Belhanda ve Feghouli'yi satsak takım inanılmaz rahatlayacak.. Ama büyük ihtimal Gomis gidecek gitmek isteyeni tutmayız gibi konuşmuş Gomis bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt