Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vitinho....aradığımız tip forvet oyununu oynatabilir....hoca bazen forvetsiz gibi bir sistem mi deneyecek diye düşünmeye başladım...kanat forvet tipleri ile

babele 7.5 milyon euro bonservis kendisine 3 milyon euro vermisler gitnemis . ulan oyle birsey olsa fiko elini ayagini baglar. tineri dayar gonderirdi babeli.

simdi de vidaya 22 milyon euro teklif varmis. neremle gulsem bilemedim. besiktasi nasil pohpohlariz diye dusunuyorlar

Bunun şahsen politika olduğunu düşünüyorum, Beşiktaş bunu çok fazla yapıyor hele ki son dönemde kendi oyuncularına piyasa yaratmak için tamamen bizim medyamızı kullanıp yabancı basına kadar ulaştırıyorlar çoğu tabi bizim basından alıntı yaptığı için en alt satıra kadar okumayan birisi haberi gerçek sanabiliyor. Vida eğer ki genç olsa belki 20-25 m Euro konuşulması şaşırtmazdı ama bu adam 30 yaşına geldi transfer olursa son transferi olacak bir de kariyerinde bundesliga ve bizim ligdeki kötü Avrupa cv'sine bakıldığı zaman hiçbir Avrupa kulübü 10 m Euro'yu bile geçmeyecektir.

Vidanın gideceği en fazla 10-12 o bile muallak. O paraya ne stoperler var piyasada. Hakikaten Vidayı beğenen var mı burada?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt