Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demeyelim tabii ama ya herro ya merro boyle denir

Bir nevi PSG iste ilerisi Neymar - Cavani - Mbappe

Ama beklerde Kurzawa, Bernat falan var; orta saha yok dogru duzgun Fernando'ya bile talip oldular dusun
anlıyorum demek isteğini oyun sistemi olarak diyosun hücum hattı iyi olsun yediğimizden fazla atarsak tamamdır valla o stres kaldırılmaz biz yine 1 stoper,1 ortsaha,2 forvet istemeye devam edelim balotelli,alan,feghouli biryere kadar kurtarır bizi o üçlü bambaşka..

alan sözlesme uzatacak ve sonra biz bonservis parasi verip onumu alacaz? akil var mantik var alan aptalmi sözlesme uzatsin o bonservise verilecek parayi imza parasi olarak kendi alirdi

Terzi: ÖZEL HABER
Öncelikle hazırladığım mini şifreyi çözen kardeşlerimi tebrik ediyorum ve işte bomba...

Haftalardır sır gibi saklanan isim dünya yıldızı PATO...
Fatih Terim’in, Alan ile beraber yönetimin önüne koyduğu Pato’nun transferi için idareciler kasanın ağzını açtı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

s-eb6abd9068be630f031b7a200a40ca202daea71b.webp

Efsane avatarina geri donmesini arzulariz

Ya sabah Burhan Can Terzi diye bir eleman vardı emojiler ile bir mesaj paylaşan, biliyorum büyük ihtimalle kolpacının teki. Tek derdi twitterda takipçi kasmak olan bir sürü insan gördük böyle ama ben biraz düşündüm kim olabilir acaba gerçeklik payı nedir filan diye malum ortada bir transfer haberi yok bari eldekiler ile oyalanalım biraz. Sonra Galatasaray Sözlük 'de biraz okudum orada ki birkaç renktaşımda benimle aynı isimde buluşmuş

Alexandre Pato

Sonrasında ki twitte şunu eklemiş. Alan’ı artık bilmeyen yok da daha popüler bir isim daha var.
İlk emojide metafor Büyük İskender...
kinci emoji daha önce İtalya’da oynaması
Son emoji doğduğu ayla ilgili

1) Büyük İskener => Alexander the Great
2) Pato deyince akla gelen ilk şey daha önce ki Milan kariyeri
3) Pato Eylül doğumluymuş 1547845371395.png

Bilmiyorum belki çok paranoyak davranıyoruz ama belki Pato olabilir bu bahsettiği isim, tabi dünya üzerinde bu tanıma uyacak tek kişi Pato değildir hatta doğru bilmiş olsak da Pato ismini Burhan Can Terzi isimli arkadaş kendi uydurmuş da olabilir hatta ve hatta Pato ismi gerçekten gündemde olsa bile alınmayabilir

Edit: O kadar yazdım adam zaten açıklamış Pato diye :asd:

Çok gizli bir operasyon sonu mutlu son yaklaştı. Elim ayağım titriyor

Yeni Santrafor H.O. çok bomba bir isim.

Dw9CWJaXQAAY5sL.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt