Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 426 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz kimleri gördük pato kimmiş be

Genel olarak konustugun şey işte transfer taraftarlıgına cıkar

Dursunu indirmeselerdi keske adam alıyodu herkesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru demişsin bu takımda Drogba sneijder izledim ben büyük başkan aysal sayesinde dursun da kim kimi almış ki bu kadar abartacak ayrıca patoya normal kaliteli bir oyuncu muamelesi yapmayalım pato bu ligin içinden geçer

Hadi size biraz rahatlatiyim:

Ugur karakullukcu: Guangzhou evergrande, Alan'i mecubur satacak. Yeni cin ffp kuralarina gore 3 yabanci alabiliyorsun ve mutlaka alani satip yerine daha iyi oyuncu alacaklar cunku 70M euro butcesi var, Alani satmadilarmi yeni yabanci da gelemiyecek.

Suan onlarda: Goulart - Talisca - Alan var

Yani alan bizde anliyorum ben

Apo da biraz gurur ve namus varsa istifa eder.
3 aydir Alanı istiyorsunuz gidip direk getirmen lazım hala neyin görüşmesini yapıyorsunuz sanki bana Falcao'yu getiriyorlar.

Ayrıca sadece Alan kesmez. Alan bir kere net santrafor değil.

Ugur karakullukcu: Guangzhou evergrande, Alan'i mecubur satacak. Yeni cin ffp kuralarina gore 3 yabanci alabiliyorsun ve mutlaka alani satip yerine daha iyi oyuncu alacaklar cunku 70M euro butcesi var, Alani satmadilarmi yeni yabanci da gelemiyecek.

Goulart brezilyaya gitti ama

Goulart gitti ama paulinho var dediğin doğru

SM-A720F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt