Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VAlla semihi severdim aslinda ama son yillarin bakarsak ahmetten daha kötü,Ahmet en azindan vücut vücuda mücadele edebiliyor

Andrea Pirlo :

Berlusconi ve Ancelotti arasında karşılıklı sevgiye dayanan, oldukça sağlam bir ilişki vardı. Fakat bunun Milan'ı çalıştıran herkes için geçerli olduğunu söyleyemem, örneğin Fatih.
Fatih oldukça dikkat çekici ve kurallara alerjisi varmış gibi gözüken garip bir insandı. Daha en başında Milan'da uzun süre görev yapamayacağı oldukça belliydi ve kısa bir süre sonra da kovuldu.
Terim Milan'dan önce, canının istediği her şeyi yapabildiği daha düşük profilli takımlarda görev almıştı, ama burası Milan'dı. Burada bazı hareketlerin tolere edilmeyeceğini herkes bilirdi. Mesela; öğle yemeğine canı isteyince geç katılıyordu. AC Milan'ı temsil etmesi gereken resmi aktivitelere kravat takmadan gelebiliyor; sonra bu aktivitelerden, evinde "biri bizi gözetliyor" seyretmek için kimseye haber vermeden erkenden ayrılıp, Galliani'yi masasında tek başına bırakıyordu. Kendisini tesislerde John Travolta gibi garip, cafcaflı ve renkli kıyafetler giyerken görüyorduk.

belli ki Pirlo ile de çalışma kültürleri uymuyormuş fete'nin
bunu izleyip belki utanırsınız antu ve tayfasıyla

Transfer yapamama durumunun futbolculara ödeme yapmakla alakası yok bence. Ya da şöyle söyleyeyim takımların futbolculara yaptığı yıllık ödemeleri UEFA'ya bildiriliyor mu?

+ Emre colak, sabri ve Semih yolda
+ belhandayi satmadi
+ belhandaya zam
+ selcuk ile yeni sozlesme imzalanir yakinda
+ geldigi ilk gunde feghuili ile sorun yasadi, maicon ve bir kac oyuncu ile daha sorun yasadi.
+ bu sezon 13 Mac galibiyet yuzu gormedik
+ zor deplasmanlarda kendiside basarisiz oldu, hemde farkli maglubiyetlerle

Ama nedense burda Terimcilere gore hoca basarili.
Keske Galatasarayimizi terimin ustunde tutup gercekleri gorebilseler renkdas.

Fatih Terim'i haksız eleştirenler 2-3 galibiyet sonra hatalarını anlayacaklar.O zaman da yine eleştiren olursa Fenerbahçe-Beşiktaş taraftarıdır derim.Çünkü onlardan başka bizim başımızda istemeyen yok.
(Seversiniz sevmezseniz o ayrı.)

Fatih Terim'i haksız eleştirenler 2-3 galibiyet sonra hatalarını anlayanlara lafım yok.O zaman da yine eleştiren olursa Fenerbahçe-Beşiktaş taraftarıdır derim.Çünkü onlardan başka bizim başımızda istemeyen yok.
(Seversiniz sevmezseniz o ayrı.)
15 mactır takım kotu istedigini diyebilir mıllet 2 3 galibiyet ne oluyor?

sana yakıştıramadım efendi birisin. moderatör olman gerçek taraftarlara terbiyesizlik etme hakkı vermiyor sana. uza yav nasıl bir söz ? mahallede sevgiline laf eden serseriyle mi konuşuyorsun? biraz sakin olun gençler. birbirinize düşmeyin. 5-10 dakika konuyu kilitlesin moderasyon.

Olayin basladigi yer arkadasin tweeti paylasip
Transferi elestirenlere aklinca firca atmasi.

Bunu inkar edince uza dedim

+ Emre colak, sabri ve Semih yolda
+ belhandayi satmadi
+ belhandaya zam
+ selcuk ile yeni sozlesme imzalanir yakinda
+ geldigi ilk gunde feghuili ile sorun yasadi, maicon ve bir kac oyuncu ile daha sorun yasadi.
+ bu sezon 13 Mac galibiyet yuzu gormedik
+ zor deplasmanlarda kendiside basarisiz oldu, hemde farkli maglubiyetlerle

Ama nedense burda Terimcilere gore hoca basarili.
Sabri haberi eski, bazı sazanlar hemen atlamış isteyen üstüne alınsın,
Emre çolak kesin mi bilemem fakat devre arası en geç sezon sonu Selçuk yollanacak kenarda Selçuk olacağına veya Tolgay geleceğine emre ve Atalay beklesin.
Belhandaya zam yok, sadece aldığı 200 bin dolar kart cezasını sildiler.
Son maçlarda feghouli ile belhanda fena oynamadı her oyuncuya sezon sonuna kadar ihtiyacımız var satılmaması doğru karar.

Diğer konulara yorum yapmıyorum görecelidir, ancak asılsız haberleri ele alıp burada hocaya ateş püskürtmek saçmalıktır

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu kadar kuduran olduğuna göre kesin iyi birşeyler olacak. borç alacak farkımız 50küsür milyon Euro azaldı. başımızda olabilecek en iyi hoca ve makul bir yönetim var. her türlü vara dalavereye hileye rağmen liderin sadece 6 puan gerisindeyiz. şampiyon olamasak bile yeni bir jenerasyon oluşturmak için ideal fırsatlar yakaladık. hocayla yönetimi, hoca ve yönetimle taraftarı küstürmeye çalışanlar uğraşmasın boşuna. biz de oyuncular da hoca da yönetim de pek çok konuda hatalı ama en iyi biziz ve birbirimize düşmezsek sadece bizim önümüz aydınlık. kudursun dursunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt