Transfer Nöbeti (Arşiv 4) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Sneijder gibi bir adam aliyorsun. Transferini aciklarken bile dogru zamani beklemek istiyorlar bence.

Bu saatten sonra is yatarsa, taraftar hakli olarak yönetimi agir sekilde elestirir. Cünkü her dönem ayni hatayi yapiyorlar.

Isim acikliyorsan alacaksin, kendine güvenmiyorsan isim aciklamayacaksin. Bu kadar basit.

Adam hala idda ediyor ya :asd:

57r.jpg

Ben geçen seneye kadar yoğurt eklemiyordum. Tanıştığım 2 Urfalı ve bir antepli arkadaş 3ü de böyle yapıyoruz dediler ve denedim daha yumuşak ve daaha net bir tat veriyor. Tavsiye ederim.

Zeytin yağı, Çanakkale den benim oldukça aromatik.Nar ekşisi Hatay. İsot-salça Urfa'dan. Pul biber Antep den. Bir tek bulgur marketten.

Sende benim gibisin malzemeler yöresel olacak :)

Nar ekşisi ve ya da zeytinyağından birini koyuyorum ben yoğururken mesela. İkisini birlikte koyunca fazla cıvık oluyorki pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Bu arada verdiğin tarif kaç kişilikti 8 kişi filan herhalde.

En az 6 kişi diyeyim. Nar ekişisi ile yoğurma Ömercim. Babamdan öğrendim ben. Doğulu değiliz ancak babam emekli emniyet müdür çok gezmişiz. Hali ile çok tanıdık oluyor babam bu ortamlarda öğrenmiş harika yapar o da ama ben yapıp yediğinde "olmuş süper" demişti. Üniversitede 2-3 kez yaptım çok sevmişti herkes. Şimdi aileme eşe dosta yapıyorum. En son yılbaşında yaptım komşularımızla hepsi bayıldı yine:) Bulguru kuru soğan ve domates ile yoğururken su veya limon suyu ekle. Hatta limon kabuğu rendesi de olur hafif su ile ya da yine limon suyu.

Ben ikinci yariyi izlemedim bile. Yedeklerin girdigini görünce direk kapattim. Cünkü bizim yedekler bizim hali saha takimini bile yenemez.

Ve bu iddiamda cok ciddiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt