Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Arda Turan Insallah doner...

dönsünde de söyle kadro olusturalim. baskanin aciklamarina bakarak ve gstv muhabiri twitterinide hesaba katarsak muthis kadro ortaya cikiyor ortaya. burak ama gidici anladigim kadari ile de büyük ihtimalde...

725223_Galatasaray_SK.jpg

Klasik olarak ilk yarilara müthis bir giris yapar, hatta ilk yariyi lider bitirme olasiligi yüksektir. Yanlis hatirlamiyorsam Genclerbirligi ile bile ilk yariyi lider bitirmisti, sonra cökmüstü. Denizli ile öyle bir dönemi vardi, müthis baslayip sonra cöktügü. Genelde öyledir yani. Kötü futbol oynatmaz takimlarina, iyi futbol oynatir ama bu ikinci yari sendromunu birtülü atamadi üstünden, cözemedi yani.

Aziz Yildirim´in kontrol edip yönlendirebilecegi zayif karakterli bir adam daha. Sevindim acikcasi. Gelsin.

aziz 2.yarıcıları hep bağlıyo zaten

Baskan "Avrupa´nin en iyi stoperi Chedjou´yu aldik" dedi, ki biraz abarttigini düsünüyorum :), ama hala bir aciklama yok.

Bizim isleri de cözemiyorum ben bazen ya. Cezayi yicez yine

dönsünde de söyle kadro olusturalim. baskanin aciklamarina bakarak ve gstv muhabiri twitterinide hesaba katarsak muthis kadro ortaya cikiyor ortaya. burak ama gidici anladigim kadari ile de büyük ihtimalde...

725223_Galatasaray_SK.jpg

arda gelmeyecek yüzde 99 başkanın açıklamalarından bu çıkıyo. burak kalır diye düşünüyorum ben.

arda gelmeyecek yüzde 99 başkanın açıklamalarından bu çıkıyo. burak kalır diye düşünüyorum ben.

arda sorusunu bir cok kez es gecti aysal baskan. zorlaya zorlaya sonra gelirse bize gelir ancak dedi... ve ekledi ardaninda istekleri var ona bakmak lazim dedi. hemen arkasindan AMK haberi cikdi. vallah bence dönmek istiyordur. bu Galatasaray kadrosunda bu Arda muthis gider bence. naniyide aldikmi sat buraki umrumda olmaz okadar. sagli solu sneijderli drogbali ortaligin tozunu atariz bu kadro ile resmen. zor transferler evet ama imkansizda degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt