Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 839 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muslera

veysel-semih-koray-telles

tarık-melo-selçuk-olcan

sneijder

yabancı forvet

çoğu maçta işe yarar bu kadro bence

koray yerine yabancı stoper forvete burak da olabilir

Bruma gibi oyuncuyu kadroya koymayip, yerine Tariki mi oynatiyorsun? Galatasarayda kanat oynayacaksan, sezonluk gol ve assist olarak cift haneli rakamlara ulasacaksin.Fark yaratacaksin. Tarik gecen Eskisehir kac gol kac assist yapti?

Bruma gibi oyuncuyu kadroya koymayip, yerine Tariki mi oynatiyorsun? Galatasarayda kanat oynayacaksan, sezonluk gol ve assist olarak cift haneli rakamlara ulasacaksin.Fark yaratacaksin. Tarik gecen Eskisehir kac gol kac assist yapti?

brumayı oynat oynatabiliyosan bende isterim oynatmak ama

burakı oynatsan saç kalmayacak yine tellesi kessen sol bek kim oynayacak

muslera sneijder meloyu zaten kesemezsin

semih koray ikilisinede güven olmaz

brumayı oynat oynatabiliyosan bende isterim oynatmak ama

burakı oynatsan saç kalmayacak yine tellesi kessen sol bek kim oynayacak

muslera sneijder meloyu zaten kesemezsin

semih koray ikilisinede güven olmaz

Turkiye Liglerinin en iyi forveti icin mi söylüyorsun bunu? Son 3 senede bu ülkede Burak kadar gol atan bir forvet var mi? Halil, Colman, Alanzinho gibi oyuncularla dahi 30 golden fazla gol atmis bir oyuncudan bahsediyoruz.

Clde de güzel isler yapti. Gecen sene sağ kanatta bile gösterdiği perfonmans ortada. En fazla assist yapan ve gol atan oyuncumuz.

Forvete kimi istiyorsunuz? Balotelliyi mi? Top tutan, pres yapan, sirti dönük oynayan, Clde ligde takimin gol yükünü cekecek bir oyuncu olsa, bende onu tercih ederim ama Balotelli ve Osvaldo icin Buraktan vazgecmem. Turkiye liginde atletik ve güclü her yabanci oyuncu is yapiyor ama Clde, yüksek seviyede o perfonmansi gösteremiyorlar. Burak ligdede Clde de fark yaratti.

Buraki top tutmuyor, , pres yapmyor diye elestirip, Osvaldo ve Balotelli isteyenler var. Balotelli Serie Adan en fazla gol kaciran oyunculardan birisi.

Balotelli adami kanser eder.

Töre'yi falan olmaz arkadaslar.

Tarik Camdal ve bir Türk Kaleci ile "Türk Transferlerimiz" bitecegiz. 2 Yabanci de alicagiz muhtemelen...

Gökhan Töre yönetim tarafindan istemiyor diye biliyorum, 2 ay falan önce fiyati sorduk ama bütün olaylar sonra yönetim de artik Gökhani istemiyor ve Olcan'i aldik. Besiktas Töreyi alacak bence...

Buraki top tutmuyor, , pres yapmyor diye elestirip, Osvaldo ve Balotelli isteyenler var. Balotelli Serie Adan en fazla gol kaciran oyunculardan birisi.

Balotelli adami kanser eder.

Daha da komigi, Burak'i "cok gol kaciriyor diye elestirip" Balotelli'yi isteyenler var. :D

Ben burada bir iki kere de yazdim Avrupa'da gecen sene 10 gol ve ustu atan butun futbolcular icinde en cok gol kacirani Balotelli diye ama insanlarin bir kulagindan giriyor, digerinden cikiyor, cunku instagram'da shotgun'la poz vermis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt