Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dediğine hiç katılmıyorum kusura bakma. Ak Partili değilim. Hatta sol görüşlü bir insanım. Bu çocuklar Türk ve köklerinin bulunduğu ülkenin Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirniş burda tuhaf ve yanlış bir şey görmüyorum

Dedigini anliyorum ama Turkiyeli degiller iste, fotograf cektirdigi siyasetci kendi ulkesine Nazi demis bir adam

Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Harun Tekin için Beşiktaş'tan teklif gelmedi. Harun'un menajeriyle konuşuluyor. Bu arada Galatasaray'dan daha önce teklif gelmişti. Şu anda yazılanlar ve çizinlerin, teklif olmadığı sürece bir değeri yok. Resmi teklif geldiği zaman görüşülecek." (beIN)

Ali Ay: "Harun Tekin için Galatasaray'dan 2 senelik kiralama teklifi geldi. Ancak bizim için uygun bir öneri değil."

Record (Portugal)

Milan sportif direktörü Massimo Mirabelli : ''Andre Silva için bizimle temas halinde olan iki kulüp var: Wolverhampton ve Galatasaray. İkisi de André Silva'ya ilgi gösterdi, fakat karar vermek için zaman istedik. Kararı kamp döneminin ardından Gattuso verecek''

DiutCM8X4AIe91D.jpg

Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Harun Tekin için Beşiktaş'tan teklif gelmedi. Harun'un menajeriyle konuşuluyor. Bu arada Galatasaray'dan daha önce teklif gelmişti. Şu anda yazılanlar ve çizinlerin, teklif olmadığı sürece bir değeri yok. Resmi teklif geldiği zaman görüşülecek." (beIN)

Ali Ay: "Harun Tekin için Galatasaray'dan 2 senelik kiralama teklifi geldi. Ancak bizim için uygun bir öneri değil."
Tolga Ciğerci'yi verelim maaşının yarısını öderiz

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt