Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kamp gösterdi ki

Selçuk
Carole
Tarık
Ahmet
Maicon
Tolga

Derhal kurtulunması elzem isimler.

Bunlardan bir tek Carole ve Maicon para eder. İkisine toplam 7 Milyon Euro verene direkt paket ve plaket ile gönderelim.

Stoper bölgesi için

Denayer
Juan Jesus/ Höwedes

Selçuk yerine de

Ndiaye gelmeli.

Belhanda’da elden çıkartılıp Kagawa ile Emre Akbaba ikilisi alınmalı.

Muslera
Mariano
Serdar
Juan Jesus
Nagatomo
Fernando
Ndiaye
Feghouli?
Kagawa
Rodrigues
Gomis

Kaleci
Linnes
Denayer
Donk
Emre Akbaba
Sinan
Onyekuru

Bizi taşır.

Kagawa (B.Dortmund)
Juan(As Roma)-Zorunlu opsiyon Kiralık
Ndiaye (Stoke)-Kiralık
Denayer (M.City)-Kiralık
Emre (Alanya)
Ertaç/Harun /Okan Koçuk

Şu maçın devre arasındaki atmosferi hiç unutmayacağım.

Devre arası Ultraslan gene kendi çapında boş boş tezahürat yapıyorlardı.

Diğer 3 tribünde dönüp onlara tepki gösterdik.

Mancini'ye daha 2. lig maçında istifa diye bağıran oluşum Tudor ve Dursun için asla tepki vermiyorlardı. Saldırrr Gassrayyy bütün maç böyle...

Efsane tepki verdik. Önce onları susturduk sonra İmparator diye bağırdık uzun süre.

Sonra bu oluşum baktı olmayacak tepkiyi görünce onlarda katıldı bize. Sonra hep beraber istifaya çağırdık.

Normalde devre arası herkes iner tribünden özellikle batı üst.

Bu devre arası kimse dışarı çıkmadı. Full İmparatoorrr diye inlettik maç başlayana kadar.

Hoca belki o gün takımın başında değildi ama resmen hissettik sanki 2.yarı takım Fatih Hoca ile soyunma odasında buluşmuş gibi çıktı sahaya. Sonrası malum 4-2 aldık. Akıllarda Ordu ve Mersin maçı ve hocanın o isyan görüntüleri vardı.

Zaten sonrasını biliyorsunuz Malatya mağlubiyeti vs. Önce Tudor 20 gün sonra da Dursun denen zırtapoz...

İşte bu maçın devre arasında 21. şampiyonluğu kazandık. Hayatım boyunca unutmayacağım anlardan biri olarak kalacak o 15 dk.

badou ne oynamis be her golde katkisi var

Galatasaray'da bir taşla üç kuş!

Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’in yaptıkları zirvede transferde izlenecek yol belirlendi. Stoper, 8 numara ve forvet almak isteyen sarı-kırmızılılar, kaynak yaratmak için Belhanda veya Gomis’in satışına sıcak bakıyor.

Galatasaray’ın, İsviçre kampında PSV Eindhoven’dan sonra Valencia’ya yenilmesi üzerine transfer konusunda adeta seferberlik ilan edildi.

UEFA ile yapılan anlaşma nedeniyle oyuncu satmadan transfer yapamayan sarı-kırmızılılar; stoper, 8 numara ve forvet takviyesi için çalışmaları hızlandırma kararı aldı. İsviçre dönüşü Başkan Mustafa Cengiz ile 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Teknik Direktör Fatih Terim’le yaptıkları zirvede transfer politikasına son şeklini verdi. Bu bağlamda hazırlık maçlarındaki skorlar üzerinde durulmadı hatta Muslera, Nagatomo, Serdar Aziz gibi futbolcuların eksikliğine vurgu yapıldı.

Ancak Şampiyonlar Ligi için takviye zorunluluğu da bu zirvede detaylı olarak konuşuldu. Buna göre hızlı ve hava toplarında hakim bir stoper, Badou Ndiaye veya o ayarda bir 8 numara ve yine hızlı bir forvet ekonomik koşullar çerçevesinde takıma kazandırılacak.

Acil kaynak arayışında olan sarı-kırmızılılar bu tranfserleri gerçekleştirebilmek için Belhanda ve Gomis ikilisinden birinin iyi bir rakama satılmasına sıcak bakıyor.

(Milliyet)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@timblnt : "Ben Galatasaray'da en kritik hamlenin Emre Akbaba olacağına inanıyorum. Gomis, 29 golle çok farklı bir sezon geçirdi. O skoru dağıtmanız lazım. Emre Akbaba, o yükü paylaşacaktır." [BeIN Sports] FreeKick on Twitter

Şafak Malatya: "Aslında UEFA'nın verdiği emsal cezalarda Galatasaray'ın şu anki mali durumundan daha kötü durumda olan Avrupa takımlarına daha ağır cezalar veriliyor. Burda ben Galatasaray yönetimini tebrik ediyorum. Bu iş bitirmeye girer."

Şafak Malatya: "Galatasaray yönetiminin Yurtdışı kaynakları, baskısı, lobisi o kadar kuvvetli ki bir şekilde bu cezayı döndürdüler. Bunu çok net söyleyebilirim." FreeKick on Twitter

@bcidal: "Mesut'un kararını destekliyor ve ona yapılanları kınıyorum ama hafızası kuvvetli olanlar hatırlayacak Mesut'un babası o dönemin milli takım hocası Fatih Terim'e zehir zemberek bir mektup yazarak en kibar tabirle 'Oğlumu rahat bırak' dedi. Mektubu ben de gördüm." FreeKick on Twitter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt