Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'ın 1 tane onada forvet denilirse lige başladığını böyle bişey açıklanamaz belkide 1 tane forvetimiz olsaydi adam gibi gruptan çıkacaktık en kötü 15 milyon avro oda yaklaşık 100 milyon tl daha alacaktik 100 milyon tl kar açıklıyacakken ucu ucuna kar açıkladık bu saatten sonrada eğer forvet almazlarsa alamazlarsa ligde elden gidicek avrupadada bisey yapamiycaz seneye clde olmuycak tam işler yoluna girecek derken yine içine edecekler. Zaten birileri önümüzü kesmeye çalışıyor basakcityi şampiyon yapmaya çalışıyorlar bizimkilerde sanki onun için uğraşıyorlarmış gibi hiç bişey yapmıyorlar ya artık yetti ama.

Galatasaray'ın 1 tane onada forvet denilirse lige başladığını böyle bişey açıklanamaz belkide 1 tane forvetimiz olsaydi adam gibi gruptan çıkacaktık en kötü 15 milyon avro oda yaklaşık 100 milyon tl daha alacaktik 100 milyon tl kar açıklıyacakken ucu ucuna kar açıkladık bu saatten sonrada eğer forvet almazlarsa alamazlarsa ligde elden gidicek avrupadada bisey yapamiycaz seneye clde olmuycak tam işler yoluna girecek derken yine içine edecekler. Zaten birileri önümüzü kesmeye çalışıyor basakcityi şampiyon yapmaya çalışıyorlar bizimkilerde sanki onun için uğraşıyorlarmış gibi hiç bişey yapmıyorlar ya artık yetti ama.
Hocam bugün daha sabret

Düşünsenize bir forvet geliyor oda ilk maçta sakatlanıp sezonu kapatıyor.
giphy.gif

Slimani beğendigim bi topcuydu , bizde çoşar ama fenerde tükenmişlik sendromu yaşıyor adamı besleyenler topal , ekici falan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben bizimle haberleri çıktığında inşallah almak gibi bi aptallık yapmayız diyordum nedense ve fb maçlarında gördüğüm kadarıyla çok fazla pozisyon harcıyor tamam bizim bekler kanatlar çok aktif daha farklı olurdu ama bence iyikide almamışız.

Ben bizimle haberleri çıktığında inşallah almak gibi bi aptallık yapmayız diyordum nedense ve fb maçlarında gördüğüm kadarıyla çok fazla pozisyon harcıyor tamam bizim bekler kanatlar çok aktif daha farklı olurdu ama bence iyikide almamışız.

Hocanın isteyecegi tarzda bi santrafor bence iş yapardı ama hayırlısı olmuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hepimizden uzun yaşayacaksin

Cok hakli yalan oldugu belli olan pozitif haberler hakli olarak yav he helenirken yalan oldugu belli olan negatif her haberde nobet yangin yerine donuyor, hic cekilmiyor.

Zaten bir ara uc posttan biri "Apo uyandi mi xDé" falandi, sonra "Apo kumar oynuyodur xDé" oldu simdi de Apo aksani taklidiyle donem sonu aciklamasi muhabbetleri donuyor

Forum tarihinin acik ara en kotu nobeti olabilir ortam olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt