Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 454 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÖZEL: Bir yandan Çin'den Alan'ın transferi için haber bekleyen, diğer yandan da Fransa Ligi'nden bir golcü transferi için masaya oturan Galatasaray Yönetimi bir sürpriz daha yaptı; JOHN GUIDETTI

Olmazsa olmaz

V.Love alınır,eren affedilir devam ederiz öyle görünüyor. 6 ayda alamayanların, 6 günde üst düzey forvet alması imkansız.

Diagne penaltıdan 6 gol atmış.

*Demek ki penaltı kullanabilen bir adam. Biz de Selçuk dışında öyle bir adam yok. Kaçırdığımız bir sürü penaltı bunu doğruluyor.

*Penaltılara bakarsanız çoğunu Diagne almıştır. Adam penaltı yaptırıp atıyor. Süper.

*Transfer olması konusunda ise çok çok zor bir transfer diyebilirim. Kasımpaşa çok para ister, haklı olarak.

*Ben Diagne'nin bitiriciliğini, kafa vuruşlarını ve mücadeleci yapısını seviyorum. Beğenmeyenlere de saygım sonsuz. Ama asla bir çöp, leş değil. Keşke Kasımpaşa'dan önce bize gelseydi. Gerçi şimdi bile beğenmeyenler var, o zaman mezar açar gömerdik herhalde. ?

Suan türkiye liginde en iyi forvet, biz alirsak Sampiyonluk getirebilir al sana ordan sampiyonlar liginden 30 milyon avro 1 sene sonra da araplara en 6-7 milyon avroya satarsin. 10 milyon bence gayet yerinde bir rakam
Başakcity yi öyle böyle şampiyon yapacaklar gibime geliyor.. Ayrıca da bu kadar settılmınt egrımınt bir ortamda 10m 1 adama bonservis olarak gömmek saçma olur bence.. Ha bu zaman bırakırsan transferi 10 da verirsin 20 de o ayrı.. Ama bizim ligden özellikle yabancı transferine hep karşı oldum yıllardır..

FIG-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt