Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek zamanı satılan futbolcular ve gelirleri ;

Burak yılmaz 8 milyon
Lucas Ontivero 225 bin
Kevin Grosskreutz 2.17 milyon
Felipe Melo 3.7 milyon
Nordin Amrabat 3.5 milyon
Blerim Dzemaili 1.3 milyon
Alex Telles 6.5 milyon
Jose Rodriguez 2.1 milyon
Lukas Podolski 2.6 milyon
Bruma 14 milyon
Semih Kaya 2 milyon
Cenk Gönen 200 bin
Semih de nasil kazikladik ama😀

Aslında olması gereken bu

Orta saha dediğin bunlar gibi fizikli kondisyonu olan basan rakibi bozan tipler olması gerekiyor Seri&Emre Akbaba ve Belhanda üçlüsüyle maça çıkıyor Fatih Terim millet elini kolunu sallayarak geçiyor orta sahamızı

Bellegarde gibi Lerma gibi 2 adamın olacak orta sahada maçı baştan sona üstün oynarsın
Ikisinide tanimiyorum ama ikisininda hucum gucu dusuk deniyor onlerine cok iyi bir 10 nu almak lazim o vakit .

Süleyman Hurma, @radyospor'a konuştu: "Yabancı sınırı gelirse Fatih Kuruçuk ve Ramazan Civelek için 10 Milyon Euro isterim. Kayseri'de Mehmet Topuz, Serdar Kesimal ve Hasan Ali için neden yüksek bonservis istedim? Çünkü sistem buna hükmediyordu."
Süleyman Hurma: "Sonuç olarak üretemiyorsanız, yasaklayamazsınız. Biz altyapıya yönelmediğimiz sürece, getirilen tüm yabancı kuralları ekonomimizi bozar. Biz kendi çocuklarımızı Avrupa'da rekabet edebilecek seviyede yetiştirmemiz lazım. Türk futbolunun temel problemi bu."

olmeden once yapilacaklar listeme senle mac izlemeyi ekliyorum reis
Gel babamla aramiza otur gulmekten mac izleyemezsin sampiyonluk maclarinda 90 dakika macinin 15 dakikakasini ya izliyor ya izlemiyor .adamlar atak yapiyor kapiyi aciyor disari kaciyor adamlar korner kullaniyor kanal degistir.diyor .Bi kere kanal degistir dedi degistirmedim gol yedik .Al iste allahin ugursuzu senin yuzunden gol yedik diyor.Besiktasli kuzen var Galatasraay maclarinda cocugu eve sokmuyor.Sen uyaniksin diyor totem yapiyorsun sirf biz kaybedelim diye geliyorsun maclari izlemeye diyor 🤣🤣Besiktas maclarini izle ama bizim maclara gelme diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt