Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 1679 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bu-Kez-Olmad%C4%B1-Cimbom1.jpg

fenerlilerin yerinde ben olsam meyve veren agac taslanır derim cıkarım isin icinden....

sizene fenerden yenin kasımpasayı gelin konusalım derlerse ne diyeceksiniz.....mac garantymis gibi sallıyorsunuz durmadan.....sampıonluga oynerken kasımpasaya yenildigimizi unutmusuz gibi

fenerlilerin yerinde ben olsam meyve veren agac taslanır derim cıkarım isin icinden....

sizene fenerden yenin kasımpasayı gelin konusalım derlerse ne diyeceksiniz.....mac garantymis gibi sallıyorsunuz durmadan.....sampıonluga oynerken kasımpasaya yenildigimizi unutmusuz gibi

Dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı, bizim fenerle konuşmak için Kasımpaşa'da kendimizi kanıtlamamıza gerek yok, Erzurum'da yeterince kanıtladık sanırım :)

Kasımpaşayı küçümsemeyin derim ben. Şuan Kasımpaşa ligi Bursa'nın önünde bile bitirebilir. Bence o kadar kolay maç olmayacak

beyler ama kücültdünüz Elazigsporu !

antu daki yorumlara bakarip söyleyebilirim ki, hic de süpriz olmadi. Elazigi cok takimi yakicak, ve sezonun süpriz takimi olabilir, ilk 3e bile girebilir.

ondan yana suphem yok iyi koyduk fenere :) de bu muhtesem kadroyla maglubiyet adama nasıl koyar biliormusunuz...???? iste ozaman dile duseriz

Renktaş inşallah 102 puanla ligi tamamlarız ama tabiki puan kayıplarımız olacak... Ama en azından şunu biliyoruz, yönetim elinden geleni yaptı, teknik heyet elinden geleni yapıyor, taraftarlarımız elinden geleni yapıyor!

Eğer bu hafta kaybediceksek de eminim bütün oyuncularımız elinden geleni yapacak, takım halinde defans takım halinde ofans yapacağız...

Kasımpaşayı küçümsemeyin derim ben. Şuan Kasımpaşa ligi Bursa'nın önünde bile bitirebilir. Bence o kadar kolay maç olmayacak

2 seneye kadar büyükleri rahatsiz etmeye baslayacaklar. Bu sene sanmiyorum. Ama ilk 8 icinde olacaklardir.

Öyle bir yönetim kurulu var ki adamlarda, 4 büyüklerde yok o ekonomik güc. (Yönetici anlaminda)

Yönetim kurulu istikrarli olursa, Kasimpasa 2-3 sene icerisinde kadro olarak büyüklerle yarisir.

Genelde böyle yönetimler cabuk dagilir cünkü. Görmek lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt