Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

nani nin geldiğine yada geleceğine inananlar melonun yada musleranın neden gideceğine inanmıyorlar ben inanamıyorum :)

TRT SPOR ‏@TRT3SPOR 3 dk

Galatasaray yöneticileri Nani transferini Manchester United cephesiyle görüşmek için şu anda İngiltere'de

Kısaca tüm konuşulanlardan anlaşılan;Türk bir sol bek bulabilsek Nani olabilirdi,yabancı sol bek alacağımız için Eboué kulübede oturmaz;o yüzden bir yabancı sol bek alıp bir Türk orta saha oyuncusu alıp transferi kapatırız.

Muslera-Chedjou-Kolarov(Carlinhos,puntos muntos,cheetos tan biri)-Schneider-Eboué-Drogba kemik yabancı kadrosu olur;Drogba'nın dinleneceği haftalar Dany kadroya girer Semih ile yer değiştirir arada falan bir şekilde olur.

Geri kalanlar gider.

Melo üzücü ki anca Muslera giderse alınabilir,Muslera'nın da gitmesi büyük hata olur.

Muslera da gitmesin,Melo da gelsin,Nani'yi unutmak kaydıyla bu formülü gerçekleştirebilmek için,kazı mı yaparız uzaya mı çıkarız Türk bir sol bek bulmak şart :lol:

türkiye ligi için h.balta derdim, yabancı sınırlaması mevcut devam etseydi.

1-nani ofanstayken h.balta katılmasada olurdu ofansa. başka neden yok...

Tek İhtimali Olan ‏@tekihtimalli 6m

Sambacı evet. Umarım bir aksilik çıkar. Ben Sırp istiyorum:)

ne demek istiyor acaba, anlayan varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt