Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taraftar bu kadar baskı kurmasa eminim şimdiye transferi kapattık açıklaması gelirdi.Elindeki değerleri bir bir sat, yerine değer sağlama potansiyeli olan ucuz adam bile alma.

O forvet gelecek.

Bu Apo ve Cengiz yalamaları oyalıyorlar taraftarı, Başakşehir bu işi götürecek zaten transfer yapmayalım kafasındalar, diğer ihtimal daha kötü bilerek yapmıyorlar Başakşehir’in önünü açmak için diyordum. Saçmalama falan diyenler vardı, hala aynı noktalar mı merak ediyorum? Kaldı son 5 gün.

@savascorlu: Bana şu söyledi bu söyledi yazanlar olmuş! Ben kulaktan duyma haber paylaşmam. Aynı uçaktayız.. Sayın Abdurrahim Albayrak ve Hanedar'ın telefonları uçağa binene kadar hiç susmadı. Sürekli bir temas halindeler. Abdurrahim Albayrak Transferler için salıyı işaret etti. NET

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Salıya kadar uğraşırlar, sonra alamazlar. En sonunda inanın edin bıdıdıdıdı diye açıklama yaparlar.

Yönetim Galatasaraya ihanet ediyor!

Yalnız şu an yönetim orduda şap tesir etmemiş çarşıya çıkan asker gibi forvet konusunda.
Anlayanlar beğendi bile

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 golu penaltidan canim nolacakki !!!
Super lige asrin damgasini vuran adami boyle kucumsemeyi ancak bizim gsc futbol ulemalari yapabilirdi:)

Dunyanin en iyi golcusu Gomis in kacirdigi penaltilarla sampiyonlugumuz gidiyordu !
Bilin istedim

Dünyanın en iyi golcüsü olmasa da Giagne'yi cebinden çıkaracağı muhakkak. Attığı gollerle şampiyonlukta en büyük pay sahibi kendisi. Konu Giagne'yi küçümsemek değil 10m civarı bir bonservis edip etmemesi durumu. Genç bir oyuncu değil, Araplara ya da Çin'e büyük ücretlere satılabilecek bir ismi de yok. Bu şartlarda ciddi risk taşıyor. Şartlar daha makul olsaydı istenmeyeceğini sanmıyorum.

@savascorlu: Bana şu söyledi bu söyledi yazanlar olmuş! Ben kulaktan duyma haber paylaşmam. Aynı uçaktayız.. Sayın Abdurrahim Albayrak ve Hanedar'ın telefonları uçağa binene kadar hiç susmadı. Sürekli bir temas halindeler. Abdurrahim Albayrak Transferler için salıyı işaret etti. NET

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Salı gününü bekliyorlarsa demek ki Pato, Alan, Ighalo gibi çin transferlerini bekliyorlardır diye düşünüyorum. Yoksa istediğini parasını verir çok rahat getirirlerdi.

6 golu penaltidan canim nolacakki !!!
Super lige asrin damgasini vuran adami boyle kucumsemeyi ancak bizim gsc futbol ulemalari yapabilirdi:)

Dunyanin en iyi golcusu Gomis in kacirdigi penaltilarla sampiyonlugumuz gidiyordu !
Bilin istedim
Gomis'in golleriyle kurtardığı maçlar da olmasaydı şampiyonluk gidiyordu.
Diagne'yi topçu yaptılar bize hey Allahım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt