Transfer Nöbeti (Arşiv 6) - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Dany- Semih bence artık banko sezon boyu oynayacaklar. Bu saatten sonra tecrübeli iyi stoper bulmamız zor ama genç bir stoper kadro derinligi icin ideal isimler

İnigo Martinez - R. Sociedad

Stefan Savic - Man. City

Dedryck Boyota- Man City

Mateo Musacchi - Villareal

Bu 4 isimden birini bence almamız gerek uzun seneler üst seviyede bize hizmet ederler.

Serdar Tasçi takiminin kaptani, Ujfa yi aratmaz, alinabilirse (ki çok zor) çok iyi transfer olur.

Serdar Aziz diyenlere gülüyorum çunku adam su an sakat... Omer Toprak bence Semih ile çok uyumlu olmaz ve de bize daha deneyimli biri lazim.

Bu kura üstüne gruptan lider çıkmak için tek Manchesteri ilk maçta Arenada yenmemiz lazım. Cluh ve Braga maçlarında şansda yanımızda olursa 12 puan çıkarabiliriz. Manchesteri burda yendik mi grupta lideriz. Son 16 kurasında da uygun bir rakip ile çeyrek final oynarsak bizi artık kimse tutamaz. Her sene bundan sonra üstüne koyarız. Ama şu 2-3 gün içinde Baros - Riera gibi adamlardan kurtulup 2-3 transfer yapmamız şart. Bence yönetim bu şans elimize geçmişken paraya kıymalı ve risk almalı. Bundan daha iyi bir kura çekilmez.

542442_10152090627185164_1812141229_n.jpg

Bence cok iyi bir gruba dustuk.. Butun avrupaya gucumuzu gosterebiliriz.. Allahin izniyle 10 puanin ustune cikacagimiza inaniyorum.. :ayatollah:

Ujfa' nın yerine tecrübeli ve elit bir stoper almamız şart.

Bu sadece Dany' nin yetersiz kalacağı ile ilgili değil, Semih' in gelişimini devam ettirmesi açısından da önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt