Transfer Nöbeti (Arşiv 6) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

NTV haberi iyice köşe bucağa sakladı.Resmen açıklana kadar haberi g.tüm g.tüm çekiyorlar.

Sneijder Galatasaray'da

İnanmadım dedim bir de TRT'ye bakayım. Orda da aynı alt yazı geçince dedim galiba bir gelişme var. Lakin yine kulüpten KAP açıklaması bekledim. Bir ara TRT'nin teletx'ine baktığımda haberin kaldırıldığını gördüm. Meğer kulüpten konuyla ilgili açıklama gelmiş. Ancak o gün gün boyunca NTVSpor düzeltme yapmadı aynı alt yazıyı geçmeye ve haberlerde aynı şeyi söylemeye devam etti.

1231incix6756795.jpg

sizdede böyle sayfa ilk açıldığında aşağısı damalı oluyor mu ?2 gündür böyle:confused:

Edit: Bende sadece mobil telefon böyle. Hemde uzun süredir böyle. Bilgisayarda hiç başıma gelmedi. GSCMaster?

Sneijder transferinin olumlu tarafları:

- Orta sahadaki ön libero - kanatlar - hücum hattı arasındaki kopukluğun giderilmesi

- Top 3. bölgede Umut ya da Burak yerine Sneijder'e geleceğinden özellikle Melo-Selçuk-Hamit-Amrabat'ın top kaybı

korkusu yaşamadan gönül rahatlığıyla boşa kaçabilmesi, verkaça girebilmesi.

- Artık adam eksiltip ceza sahası dışından kaleye şut çekildiğini de görebilecek olmamız :)

Olumsuz taraflar:

- İstanbul'a gelmekte isteksiz oluşu, burayı son çare olarak görmesi.

- 6 aydır aktif futbol oynamıyor olması, düşük maç kondisyonu.

- Yüksek maliyet nedeniyle beklentilerin çok yüksek olması ve bu devre fazla katkı

sağlayamaması durumunda tepki görme ihtimali.

- Medyanın bok atmak için hazır beklemesi.

- Frikikleri, serbest vuruşları kim kullanacak gibi takım içi denge konuları.

Sneijder transferinin olumlu tarafları:

- Orta sahadaki ön libero - kanatlar - hücum hattı arasındaki kopukluğun giderilmesi

- Top 3. bölgede Umut ya da Burak yerine Sneijder'e geleceğinden özellikle Melo-Selçuk-Hamit-Amrabat'ın top kaybı

korkusu yaşamadan gönül rahatlığıyla boşa kaçabilmesi, verkaça girebilmesi.

- Artık adam eksiltip ceza sahası dışından kaleye şut çekildiğini de görebilecek olmamız :)

Olumsuz taraflar:

- İstanbul'a gelmekte isteksiz oluşu, burayı son çare olarak görmesi.

- 6 aydır aktif futbol oynamıyor olması, düşük maç kondisyonu.

- Yüksek maliyet nedeniyle beklentilerin çok yüksek olması ve bu devre fazla katkı

sağlayamaması durumunda tepki görme ihtimali.

- Medyanın bok atmak için hazır beklemesi.

- Frikikleri, serbest vuruşları kim kullanacak gibi takım içi denge konuları.

6 aydır değil. en son 11 ayda oynamış ve golünü atmış- sornası sakatlık ve maaş konusu. yani 3 aydır yok. aşağı yukarı 1,5 ayda sakatlıkk...

Bizde basına saldırırız Levent...

Dünyanın en iyi örgütlenmiş taraftarıyız diyorsak elbet de bizim de yapacağımız birşeyler vardır....

Vallah iyide ne diyecez biz. yani o videoyu nasil savuna biliriz ki .cok düsüdnüm tasindim ama yengenin o videosuu savunacak tarafini bulamadim acikcasi. gencti cahildi belki. mesur olmak icin yapmisdir ilk yillarinda diye bilirsin ancak. oda cikacak genctim cahildim o zamanlar. o filmde onyadigim icin cok pismanim zaten der olur biter aslinda. hatasiz kul yok nede olsa.

Ne hasta bekler sabahı,

Ne taze ölüyü mezar,

Ne de şeytan bir günahı,

Seni beklediğim kadar!...

Taraftarın koruması lazım.

Jardel de yaptığı gibi kös kös oturmaması lazım.

Medya ya karşı tavır alıp bunu stadda belli etmesi lazım ağır bir uslub ile

Kesinlik ama şu da var tepki koymak bu işi daha da yüksek sesle dillendirmektir.Yönetim, kapalı kapılar ardından sert bi dille uyarırsa daha doğru olur.

Ama ben bişey çıkacağını sanma .Türkiye eski TR değil.Guizanın kasısıda canlı yayında soyunmuştu bişey olmaz dert etmeyin böyle şeyleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt