Transfer Nöbeti (Arşiv 6) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bırak Ömer'i bizimkilerin ilk tercihi Serdar Aziz imiş. Serdar Taşçı muhtemelen düşünülmemiştir bile. Düşünülse de gelmezler büyük ihtimal. Ömer de Serdar T. da gelmez herhalde.

serdar aziz bence büyük bir balon, hic begenmiyorum kendisini, ömer toprak'ta bizim semih'in bir seviye alti bence, böyle oyunculara 6-7 milyon istiyorlar ya sinir oluyorum buna, bizim alt yapidan ömer toprak gibi bir stoper cikmiyorsa dükkani kapatip gidelim zaten. serdar tasci yerli olarak alinabilecek en iyi oyuncu, maliyeti nedeniyle bizimkiler gündeme bile getirmez, türkiye'den aykut demir ve serdar azizle ilgilenirler ancak. sanki avrupa'da 100 yerli oyuncu falan varda ilgilenmiyorlar bununla, ismini bile duyduklarini zannetmiyorum, bizim teknik ekip transfer konusunda cok bilgisiz, buna fatih hoca da dahil.

--------------------Fernando Muslera-----------------------

---------Semih Kaya--------------Ömer Toprak------------

Eboue-----------------------------------------------Carlinhos

----------------FelipeMelo----Selcuk Inan-------------------

-----------------------Weslej Sneijder-------------------------

Engin Baytar--------------------------------------------Chadli

----------------------------Burak Yilmaz-------------------------

LOADING...????

Ömer Topraki pek begenmesemde, Türk statüsünde alinabilecek en iyi stoperlerden biri.

Serdar Taşcı'yı alaydık bari?

Yalnız sene sonu chadli amrabat takası mükemmel bi iş olur 7 artı amrabata bırakırlar umarım

..........................Muslera.........................

..eboue...... semih..........serdar taşçı.............carlinhos.....

..........................gökhan inler.......................................

....hamit.......selçuk........sneijder?..................amrabat.....

..........................burak..................................................

Şu an Senijder yerine

Carlinhos(Fluminense)

Serdar Aziz (Bursaspor)

gelse bile daha fazla sevinirim.Eminim Terim'de öyle düşünüyordur.Ama Serdar için belirlenen rakamlar olduğu sürece imkansız tabi.

Yine de ben

Alper Potuk

Serdar Aziz

Kerim Frei

gibi isimlerin en geç 1 sene içinde formamızı giyeceğine inanıyorum.Umarım olur.Bunlar olursa gelecek 5-6 yılda güvence altında olur.2-3 yıl sonra Selçuk,Burak gibi isimlerin performansı düştüğünde alttan Alper,Serdar,Kerim,Semih gibi güvenebileceğimiz isimler olur.Hoca da bunu istiyor zaten.

Hadi bakiim oturmayı mı geldik ? :asd:

34cimbom34 34cimbom34 ‏@34cimbom34

son haber: inter ile sneijder anlaşmış aralarındaki sorunu halletmişler.

amk google translate le haber yapmış

Daha önce İnter ve Genoa’da forma giyen Ferrari şöyle konuştu: ‘İstanbul’da iki yıl yaşadım,kesinlikle çok eğlenceli ve fantastik bir şehir, G.Saray kesinlikle iyi bir seçim olur. Türk metropolde onun tecrübe sayesinde kabul davet İki yıldır. ‘m gerçeklik bu tip Sneijder, Kuşkusuz Galatasaray ona ihtiyaç duyuyor. Sneijder’in Şampiyonlar gibi önemli bir turnuvada yer alacağı yAvrupa’nın en iyi vermek için izin verebilecek yeni bir başkan ve yeni bir stadyum, bir ekip ile yenilenmiş . Dutchman Ulusal hem o, Türk hayranları gerçek bir kral gibi onu hemen tedavi için gerekçe “oynadığı kulüplerde iyi yapmış büyük bir derinlik oyuncu

‘Türkiye’de kral olursun!’ | Amk Spor Gazetesi

Kim laf diyor Soner abime alnını karıştırırım.. soner abim bi tane..

Soner abi seni gördüğüm zaman ben çoşuyorum istemeden seviyorum seni abi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt