Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Sneijder nereye gidiyor ya hu? Gönderemezler, uykusuz gecelerimiz geçti onu beklerken. Kaç defa rüyama girdiğini bilirim süreç boyunca. Nasıl bekledik adamı, nasıl izledik ilk antrenmanını, ofiste kahvaltı yapışını, antrenmanda yavaş girin adama bir şey olacak diye tv başında heyecanlandığımızı.

sneijder gitmemeli...hedefi olan takım satmaz ...

sow ve stoch hatta baroni tekliflerini fener geri çevirdiydi.. yani hedeflerimiz varsa ve bu tür adamlar 5-10 ılda bir gelirse ne olursa olsun satılmamamlı

Sneijder nereye gidiyor ya hu? Gönderemezler, uykusuz gecelerimiz geçti onu beklerken. Kaç defa rüyama girdiğini bilirim süreç boyunca. Nasıl bekledik adamı, nasıl izledik ilk antrenmanını, ofiste kahvaltı yapışını, antrenmanda yavaş girin adama bir şey olacak diye tv başında heyecanlandığımızı.

:D

Muslera-

Eboue(Sener)-Semih-Chedjou(Aykut)-Carlinhos-

Inler-Selcuk-

Sneijder-

Nani-Burak(Drogba)-Arda

Tek sansimiz parayi basip alacagiz. Baska türlü bu kontenjan yüzünden dogru dürüst kadro kurma sansimiz yok, illaki takimin bir yere yamali oluyor. Melo'yu üzülerek yazamadim bu yüzden. Hepsi du Demirören yüzünden. CL'de basari istiyorsak, kaliteli oyuncu almak lazim, en iyilerini satmaya yönelmek ile olmaz bu is. Her sene yap boz, yap boz olur mu?!? En azindan Engin ile uzatilacakmis, bu güzel haber. Iyi bir Engin bize cok fayda saglar. Ben Enginin bu sene tekrar patlama yapabilecegini düsünüyorum.

naniyi alsinlar melo kalsin daha transfere gerek yok bile.

hani birde carloyu alirlar, olur olmasada sorun yok.

ama su naniyi alin be kardesim, kanat diye birseyo yok bu takimda suan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt