Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

ASALETINYETER#

sneijderr.jpg

AKILLI OLUN, ADAMI HASTA ETMEYIN

Bir insana forma bu kadar mı yakışır laaan ?

sneijder hiç bir yere gidemez başlatmayın chelseasinden yeter be devamlı oyuncu mu verecez burak gidiyormu sneijder gidiyormu muslera gidiyormu hiç kimse bir yere gitmiyor hedef clde başarı diyoruz birde en klas adamlarımızı satacaz yok ya sneijder hagiden sonra bizim 10 numaramız böyle bir oyuncu yakalamışız satılırmı kafayımı yediler acaba

arkadaşlar şu bülent tulun ,mendez ve nani nin aynı otelde olduğu olayı ne kadar doğru çünkü nani milli takım kampında diyorlar bilginiz var mı ?

ulannn varya sneijder giderse takımı bırakırımmm leenn !!! yok yok bu ağır oldu :D sneijder giderse mahalledeki çocukları şişlerim :lol::lol:

Ama şöyle bir gerçek var.Nani gelirse Sneijder,Nani,Burak,Melo,Drogba'dan en az biri kesilecek.Aynı anda hepsi iyi oynayamaz.Bir de yabancı sınırı var.

benim yabancı konusundaki tercihim ebouenin yerine yerli bir sağ bek alınmasıdır. ne kaleciden ne sneijderden ne de melodan vazgeçmem...

Sneijder zorlayan isim degil. Bizim Sneijder gibi oyuncuya (kreatif) ihtiyacimiz vardi. Burda lüks kacan ve zorlayan oyuncu Didier Drogba kimse kusura bakmasin. Ama o da kalacak.

Sneijder kesinlikle ihtiyacimiz olan bir oyuncuydu. Ama Drogba'da ihtiyacimiz olan oyuncuydu. Umut ve Burak ileride top tutamiyordu ve kanatlarimiz yeterince iyi degil. Benim acimdan ikiside ihtiyacti. Bu iki oyuncu geldikten ve 4-1-3-2 sistemine gecildikten sonra, hücüm zenginligimiz arti. Daha cok pozisyon bulmaya basladik ve kilidi daha cabuk actik. Ya istersek 4-1-3-2 sistemine devam edelim, ama kimse gitmesin takimdan. Bu durumda Nani gelmeyecek olsa bile. Gerci Nani bu, kimse hayir diyemez ama Muslera veya Sneijder gidecekse istemem ben Nani'yi :sad007:

Sneijder zorlayan isim degil. Bizim Sneijder gibi oyuncuya (kreatif) ihtiyacimiz vardi. Burda lüks kacan ve zorlayan oyuncu Didier Drogba kimse kusura bakmasin. Ama o da kalacak.

Bana göre Sneijder fazlalık sanada Drogba gelebilir ama bizim asla 10 numaraya hiç ihtiyacımız olmadı zaten böyle sistemlerde kalmadı.

Bizim sorun forvet hattında oynayan adamların Kreatif olmamasıydı gerek Burak gerekse Umut hiçbir zaman böyle bir adam olmadı.Drogba gelince bu açık kapandı daha doğrusu Umut'un 3m ötesine bile pas atarken zorlanması bence bizi baltalıyordu tabi başka adamlarda var arkada oynayan Hamit gibi..

Neyse uzatmaya gerek yok Drogba sana öyle gelebilir ama bence bizim tam aradığımız adam Drogba'ydı.

kici kirik carlinhos yuzundenmi sneiderden vazgecilecek,muslerami sneijdermi diyeceginize h.baltaya raziyim demeniz daha mantikli

Ben türkiye futbolundan artik cok sogudum.

Yabanci sinirlamasi 6+0 devam ederse, 5'e düserse ve Sneijder giderse benim türk futbolunla isim olmaz bir daha. Zaten iyice biktim su lanet olasi türk futbolundan. Sacma sistemler, sacma kararlar, sacma adamlar..

... vallahi biriler kesilecek veya SATILACAK artik...

6 yabanci... cok zor olacak....

Eboue'yi bence kesebiliriz... sag bek mevkisininde yinede bir iki türk var...

Bana göre Sneijder fazlalık sanada Drogba gelebilir ama bizim asla 10 numaraya hiç ihtiyacımız olmadı zaten böyle sistemlerde kalmadı.

Bizim sorun forvet hattında oynayan adamların Kreatif olmasıydı gerek Burak gerekse Umut hiçbir zaman böyle bir adam olmadı.Drogba gelince bu açık kapandı daha doğrusu Umut'un 3m ötesine bile pas atarken zorlanması bence bizi baltalıyordu tabi başka adamlarda var arkada oynayan Hamit gibi..

Neyse uzatmaya gerek yok Drogba sana öyle gelebilir ama bence bizim tam aradığımız adam Drogba'ydı.

sneijder klasik on numara değil ki tempolu, takım savunmasına da yardım eden bir oyuncu.burak, drogba lı 4 4 2 yi takım savunması kaldırmaz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt