Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
En önemli transfer bu zaten

Hem inş bir an önce alırız hem de kaliteli bir isim olur umarım

O nedenle onu yazdım. Feghouli, Konop falan iyi oyuncular da, geçen seneki hezimetin temel sebebi Yasin-Sinan-Garry'nin yetersiz performansı değildi. Bruma gittiğinden onu yazmıyorum. Yani ne bileyim Feghouli'yi geçen sene almış olsaydık ve bütün sezon sağ kanatta o oynamış olsaydı belki fazladan 3-5 puan daha toplardık. Ama düzgün bir stoperle birlikte Selçuk'un yerine de bir orta sahamız olsaydı şampiyon olabilirdik.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt