Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 381 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senegal milli takiminin tek elle tutulur mevkisi forvet.

Kalani kasimpasa united. Senegal milli takiminin orta sahasini yazarmisin ndiaye kimleri kesemiyormus gorelim.

Bi de forveti yaz istersen.

Burkino fasoyu away golle eleyip gelebilmis takimin yedek orta sahasina 3 milyon maas verecekmisiz??

Hey Allahim.

Senegal'de M'baye Niang ilk 11 oynarken Keita Balde yedek.

Niang İtalya'da Torino'da tutunamazken Balde Fiorentina'da İtalya'yı sallıyordu.

Senegal'de Bursalı N'diaye oynuyor. Badou ise yedek. Badou o kadar da mı iyi değil, tamamiyle teknik direktör tercihi

Acikcasi ben adam satamiyorsam , kulubun su durumunda emre yi de , ndiaye yi de almam cunku ciddi rakamlar cidden

Ama tabi bu adamlara ihtiyacimiz oldugu da bir gercek

Hata olan selcuklara belhandalara tarik tolga erenlere verilen paralar

Ama bu dogru hamleleri yapip para harcayinca onlarinkilerden kurtulamiyoruz bu da bir gercek

Cok acmaz bir durum . Tek cozumu gereksizlerin sozlesmeleri bitene dek ne olursa olsun basarili olup finanse edebilmek

Bu sene de şampiyon olmak zorundayız.

Seneye kontratı bitenler

Selçuk-2.950.000 Euro
Tolga-2.000.000 Euro
Tarık-1.600.000 Euro
Eren-2.150.000 Euro
Sinan Gümüş-650.000 Euro
Ryan Donk-1.900.000 Euro (21 maç opsiyonu var +1 sene için)
Muğdat Çelik-300.000 Euro (20 Lig+Avrupa maçı +1 sene)
Henry Onyekuru-1.200.000 Euro

Bunlardan Sinan, Donk, Onyekuru kalırsa iyi olur. Muğdat da maliyeti düşük kupa da işlerse kalır.

Şut çekmeyi bilmiyor ki:) Sen ben daha iyi şut çekeriz
Şut çekmeyi bilmediği gibi pas konusunda da yetersiz bu eleman. Duran topları iyi kullandığını düşünüyordum, onda da yanıldığımı; yaptığının, tehlike bölgesine orta-şut-pas karışımı ''Doldurmak'' tan ibaret olduğunu tespit etmem çok sürmedi. Mesela Alex' in Luciano-Lugano-Semih-Gökhan vs nin ağzının içine nokta atışı yapması gibi bir beceri asla sözkonusu değil...

Senegal milli takiminin tek elle tutulur mevkisi forvet.

Kalani kasimpasa united. Senegal milli takiminin orta sahasini yazarmisin ndiaye kimleri kesemiyormus gorelim.

Bi de forveti yaz istersen.

Burkino fasoyu away golle eleyip gelebilmis takimin yedek orta sahasina 3 milyon maas verecekmisiz??

Hey Allahim.
Bu orneklemeye katılmıyorum o zaman ta,İbra'da gelmesin sonucta les.milli takimlari var diyebilir miyiz simdi İsvec iyi demeyin Erkan Zengin ve Jimmy Durmaz da oynuyor orda

Bu sene de şampiyon olmak zorundayız.

Seneye kontratı bitenler

Selçuk-2.950.000 Euro
Tolga-2.000.000 Euro
Tarık-1.600.000 Euro
Eren-2.150.000 Euro

Sinan Gümüş-650.000 Euro
Ryan Donk-1.900.000 Euro (21 maç opsiyonu var +1 sene için)
Muğdat Çelik-300.000 Euro (20 Lig+Avrupa maçı +1 sene)
Henry Onyekuru-1.200.000 Euro

Bunlardan Sinan, Donk, Onyekuru kalırsa iyi olur. Muğdat da maliyeti düşük kupa da işlerse kalır.

Dkv9z4DXgAIuhmd.jpg

Şut çekmeyi bilmediği gibi pas konusunda da yetersiz bu eleman. Duran topları iyi kullandığını düşünüyordum, onda da yanıldığımı; yaptığının, tehlike bölgesine orta-şut-pas karışımı ''Doldurmak'' tan ibaret olduğunu tespit etmem çok sürmedi. Mesela Alex' in Luciano-Lugano-Semih-Gökhan vs nin ağzının içine nokta atışı yapması gibi bir beceri asla sözkonusu değil...
Pas verirken ya kız gibi topa dokunmaya korkuyor ya da şur çeker gibi veriyor , adamın ortası yok.

Bu orneklemeye katılmıyorum o zaman ta,İbra'da gelmesin sonucta les.milli takimlari var diyebilir miyiz simdi İsvec iyi demeyin Erkan Zengin ve Jimmy Durmaz da oynuyor orda

Mesele o degil. 1 yildir hic bir takima anlamli katki saglamamis adama biz neden 3 milyon maas vermek zorundayiz ?

Bu adam biraz iyise epl de kuluplerin pacalarindan para akiyorken bu muhtesem (!) Senegal milli takimi orta sahasinin superstarini(!) neden hic bi epl takimi almadi?

GS Futbol Akademisi (@GSfutbolakademi) on Twitter

Mustafa ilk 11de baslamamis, yedek olabilir ama u21de mi oynayacak yoksa
emre kurt mirza

halil kaya mutlu mustafa fettahoglu

ali yavuz

mustafa kapı ve fırat yedek baslamış olabilir.u21e de geçmiş olabilir bu ikisi.hepsi iyi çünkü,her birine şans veriyolar mecbur.ayrıca mirza cok formda ve cok yetenekli..halil kaya sagbek ama sag acık oynadı ankaragücü macında.solacıkta da oynuyo.manyak bi yetenek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt