Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstat izlediyseniz kısa bir analiz paylaşır mısınız bu Kongolo at hırsızı hakkında
Detaylı bir analiz yapmam mümkün değil fakat Akhisar maçlarında izlemiştim. Tabi alıcı gözüyle bakmadım o zaman. Yine de direkt olarak dikkatimi çeken bir oyuncuydu. Ayıboğan gibi bir şeydi fiziği çok sağlam ve Maicon kadar yavaş bir oyuncu değildi kesinlikle. Takımın kaptanı sanmıştım hatta ama değilmiş tam bir lider karakterli oyuncu. Sanırım çok sert bir tarzı var gelirse Marcao ile müthiş bir ikili olurlar bence. Nedense ismi ilk çıktığı günden beri bu transferin olmasını çok istiyorum ama halen imkansıza yakın görüyorum.

Tek isteğim cidden bir an önce Diagneyi kapta görelim gerekirse başka transfer yapmasınlar artık bizi bu duruma getirdiler. Bu yönetimin son 2 günde 3 tane transfer yapacaklarını kafamda canlandıramıyorum bile.

Türkiye'den yabancı oyuncu almaya karşıyım. Dünyada futbolcu mu kalmadı? Bu işin aklıma gelen tek istisnası N'diaye oldu, onun dışında %90 elde patladı bu tip transferler. Ayrıca Rodrigues'i sattığımızdan daha fazla paraya Kasımpaşa'nın futbolcusunu almak da mallıktır, ister başarılı olsun ister olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt