Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alanyaspor bizden daha iyi yonetiliyor
Bak bunun altina imza atarim. Bizde hersey bol kese. Belhandaya 8, maicona 6, Diagne 13 milyon bonservis. 1 hoca + 1 duzine yardimci. Turkcesi anlasilmayan, dil bilmeyen, duygularini saklamayi birak abarti ifade eden ( pazarlikta onemlidir) ama yabanci transferinde yollara dusen bir saskin ikinci baskan.
Bok gibi yonetiliyoruz

Ogulcana 300-400 bin Euro verirsen donk tabi ki 800-900 ister kaç senedir takımda bir şekilde 11 başlıyor. Oğulcan transferini eleştirme sebebimiz bu zaten bir yerden başlamamız lazım maaş azaltmaya şener 1 alıyor Oğulcana 400 verelim dersek işin içinden çıkılmaz..beğenmeyen gelmesin abi bu kadar net seneye SL yok sonraki sene muamma bu maaşlar odenemezse görün sıkıntıyı.. donk 500 u kabul etmiyorsa kapıyı göstereceksin bu adam luyindama mi muslera mi marcao mu satsan para etmez katkı desen geçen yılki formu ortada bedava bıraksan Anadolu'da 500 bin Euro'ya oynar.. Atiba'nın yarı topunu oynamadan 2 katı para alıyor yazik

Kasımpaşa'da Serkan Reçber geldikten sonra çok doğru transferler yapılıp, iyi ve kaliteli adamlar alındı; yorumcuyken de beğeniyordum yorum ve önerilerini ki şimdi Mensah'ı onlar da çok istiyormuş, bende daha sıcak bakıyorum artık her ne kadar mental problemleri olsa da hem bejekeye karşı psikolojik üstünlükte sağlanmış olur sezon başlamadan...

Kasımpaşa'da Serkan Reçber geldikten sonra çok doğru transferler yapılıp, iyi ve kaliteli adamlar alındı; yorumcuyken de beğeniyordum yorum ve önerilerini ki şimdi Mensah'ı onlar da çok istiyormuş, bende daha sıcak bakıyorum artık her ne kadar mental problemleri olsa da hem bejekeye karşı psikolojik üstünlükte sağlanmış olur sezon başlamadan...
bizim de üstün yorumcu bozması emre utkucanı beğenir misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt