Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçsinler yav fedakarlık işini.

Asıl fedakarlığı biz onu almak için yaptık, götü kalktı kendini ağırdan sattı sürekli.

Aldığı maaşın 3 katını verdik şimdi %15ini verince fedakarlık oluyorsa bayağı kolaymış mevzu.
Valla satamıyorsak en azından 1 sene oynatalım, zaten yerine şu an adam bulamayız. Minimum 20 golü var bence.
Seneye daha rahat satarız. Diagne demedi gelin beni alın diye, bizim yöneticilerin mallığı o kadar parayı kendisine gömmek.

Bu platformda çok aktif değilim ve bi çoğunuz gibi 10 yıldır da üye değilim.Yurtdışında yaşıyorum.. Maaşım dövizle olduğu için maaşımın TL karşılığı Türkiye'de bir CEO maaşı diyebilirim.. Ama bu beni gerçekten inanılmaz üzüyor.Bu platform, alnının teriyle sabahtan akşama çalışıp belki de eve çoluğuna çocuğuna istediği gibi bakamayan hep bişeyleri eksik olan insanlarla dolu.. Böyle saygısızlık olmaz.. Bizi yönetenlerin emeği ne hale getirdiğine bakın.. ülkemizin çocuklarının gelecekleri çalınıyor. Ben Türkiyede çalışsam ve yaşasam belki çocuğuma bilgisayar alamayacak durumda olacağım. Yazım değil mi.. Bir de bununla dalga geçmek en hafif tabirle ahlaksızlıktır kimse kusura bakmasın

Valla satamıyorsak en azından 1 sene oynatalım, zaten yerine şu an adam bulamayız. Minimum 20 golü var bence.
Seneye daha rahat satarız. Diagne demedi gelin beni alın diye, bizim yöneticilerin mallığı o kadar parayı kendisine gömmek.
20 gol işi zor. Penaltılarla belki gol kralı olduğu sene 30 golün yarısı penaltıydı.

Bizde akan oyunda dolu kaleye attığı tek gol Rize maçında geldi.

Geçen yıl Arabistan'a gitmek istememesi, Anderlecht-Brugge tercihleri ve sonrası hep faciaydı.

Bu platformda çok aktif değilim ve bi çoğunuz gibi 10 yıldır da üye değilim.Yurtdışında yaşıyorum.. Maaşım dövizle olduğu için maaşımın TL karşılığı Türkiye'de bir CEO maaşı diyebilirim.. Ama bu beni gerçekten inanılmaz üzüyor.Bu platform, alnının teriyle sabahtan akşama çalışıp belki de eve çoluğuna çocuğuna istediği gibi bakamayan hep bişeyleri eksik olan insanlarla dolu.. Böyle saygısızlık olmaz.. Bizi yönetenlerin emeği ne hale getirdiğine bakın.. ülkemizin çocuklarının gelecekleri çalınıyor. Ben Türkiyede çalışsam ve yaşasam belki çocuğuma bilgisayar alamayacak durumda olacağım. Yazım değil mi.. Bir de bununla dalga geçmek en hafif tabirle ahlaksızlıktır kimse kusura bakmasın

Üstad kıme sinirlendin

20 gol işi zor. Penaltılarla belki gol kralı olduğu sene 30 golün yarısı penaltıydı.

Bizde akan oyunda dolu kaleye attığı tek gol Rize maçında geldi.

Geçen yıl Arabistan'a gitmek istememesi, Anderlecht-Brugge tercihleri ve sonrası hep faciaydı.
Devre arası Covid-19 olmasa Çin'e gidiyormuş. Şu virüs belimizi büktü cidden. Hem şampiyonluk kaçtı hem de Diagne kazığından kurtulmuş olacaktık.

Geçsinler yav fedakarlık işini.

Asıl fedakarlığı biz onu almak için yaptık, götü kalktı kendini ağırdan sattı sürekli.

Aldığı maaşın 3 katını verdik şimdi %15ini verince fedakarlık oluyorsa bayağı kolaymış mevzu.
Ha bir de adam düşürmüyorum maaşımı da diyebilirdi Belhanda, Fegh ve Babel gibi. En azından düşürmüş maaşını. Feg ve Babel'den de kurtulsak biraz daha rahatlayacağız.

mbaye-diagne-galatasaray_3qh6iwbr8oa91ktc7q14031df.jpg

#KingKong boşuna sevmedik...

Ayda 5 euro gurbetçilere 50 bin gurbetçi üye olsa aylık 250 bin euro
Türkiyede yaşayanlara aysa 15 lira 200 bin üye yapsak ayda 3 milyon lira
Yakında euro 9 lira olacak ordan hesap edersek aylık 2.250 yurtdışından 3 milyon yurtiçinden 5.250 milyon lira o da senede 63 milyon lira eder yaklaşık olarak yılda 7 milyon euro kazanırız inanılmaz ve sürdürülebilir bir proje umarım katılım sağlanır.

Maruf Güneş yeni yönetim kurulu üyesi olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt