Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Defansif orta sahadan ziyade daha çok ofansif b2bye ihtiyacımız var. Topu hücum hattıyla buluşturan, dikine oynayan, tempolu, teknik ve pas özellikleri iyi olan biri

Pasalic gibi.

sen şimdi dursunu savunmaya niyetli misin önce onu açıkça söyle tartışmaya başlayalım. para para diye ağlıyordu ya dursun haberin varsa riva sözleşmesiyle banka kredisi çekti dursun yani para sıkıntısı artık yok kulüpte zaten gidip 3 transfere birsürü para gömdü gömmeye de devam edecek. sonuçta sence başarı gelecek mi bu çapsız dursun başımızdayken
Ne aysal ne dursun tartışılacak adamlar değil
Bu adam öyle böyle 2018 kadar başımızda
Dinazor sürüsü klubu ele geçirmiş bizde laf kalabagi yapıyoruz
Gerek yok tartışmaya
Herkes istediğin e inansın sonuç ortada
Bu klüp avrupadan men yedimi
Son 2 yıldır bi 4ncu bi 6nci oldumu
Bu kadar ben gerçeklere bakarım
Kim yaptı bunları aysal 'la dursun
Iyi forumlar

Haklısın stadın çatısı yüzünden 118 trilyon cezayida dursun yaptı
Stadın kullanım hakkini aysal almıştı ama söylemiyordu
Dursun da aysal aynı pazarın meyvaları!
Bu klübe ali dürüst gelmediği sürece hepsi hikaye
stadın çatısının çok gerekli olmadığı ortaya çıktı. iktidar yalakası dursun iki yalamayla çatıdan da vazgeçirdi devleti,üst kullanım hakkını da aldı,sermaye arttırımını da yaptı. aysal hükümete yakın değil diye bu 3 olayda da önüne taş değil kaya koydular

sen zaten dursunun lafına inandıysan diyecek söz yok. herzaman iddia ettim yine ediyorum aysal kalsaydı kesinlikle o ceza gelmeyecekti. tamamen dursunun beceriksizlipğinden gelmiştir o ceza

Olcan Adin davasi konusunda da yazdim. Ünal baskan o dönemler genel kurulda mi neydi aciklamisti "Ben Dursun beye nasil bir savunma yapmalari gerektigini ve böylece cezadan kurtulacaklarini kendisine aciklayabilirim diye teklifte bulunmustum ama kendisi reddetti bunu." tarzinda birseyler demisti.

Ben de bu konuda sana katiliyorum Aysal baskan orada savunma yapsa ne yapardi ederdi cezayi yemezdik, en fazla yüklü para cezasi falan keserlerdi. Bu salak Dursun gitti bileklik ile savundu bizi ama ayni dönem gitti 6 ay sözlesmesi kalmis Donk'a 2,5 Milyon bonservis ödedi. Uefa muhtemelen buna kiciyla gülmüstür o toplantida bu herif kolundaki bilekligi gösterince.

stadın çatısının çok gerekli olmadığı ortaya çıktı. iktidar yalakası dursun iki yalamayla çatıdan da vazgeçirdi devleti,üst kullanım hakkını da aldı,sermaye arttırımını da yaptı. aysal hükümete yakın değil diye bu 3 olayda da önüne taş değil kaya koydular
Sonuç ta yaptimi kardeşim
Bunlar Galatasaray 'ın lehinemi lehine
Ben haticeye bakmam neticeye bakarım
Hükümeti yalaması ben sorunum değil
Ben Galatasaray 'ın menfatine bakarım
Sonuçta

Felipe Melo @_felipemelo_

2-0 kaybetmiş olabiliriz ama biz @GalatasaraySK ve pes etmeyiz,o yüzden Perşembe günkü maçta arkadaşlarıma olan inancım sonsuz,tur bizim

Senin inancin var da o ruhsuzlarin yoktur be melo

DEtLIGHXUAAEhVg.jpg

Aysal'in gitmesi 3 sene olmasina ragmen hala onun aldigi adamlar ayakta tuttu bu takimi ondan beri.

Dursun da birer birer satiyor o adamlarin hepsini para kazaniyor.

moralim sıfırın altında eksi bilmem kaç.

transfer yok , takım anadolu kulübünden hallice, uefa tehlikede

cümleye de anlatım bozukluğu yaparak başladım

Ben çok istiyordum Dursun un başarılı olmasını ama olmadı,olmuyor..Diyarbakırspor un rahatlıkla eleyeceği takıma 2 yiyorsak Başkan da başarasızdır Hocada..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt