Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hicbiri gidecekmis gibi durmuyor. Hadi Diagne, Fernando ve Mariano gitti desek, ordan gelen parayla nasil sag bek, 2 OS, 1 kanat ve 1 forvet alacagiz? Ondan sonra 2-3 adam gibi türk de lazim. Bütce yetmez gibi geliyor bana.

Yerli olarak:

Halil Dervişoğlu: Bence alınacabilecek en iyi yedek forvet, istikrarlı gol atıyor, 19 yaşında.
Çağlar Söyüncü: Kiralık olarak alınabilir, oynatmıyorlar.
Ömer Toprak: Yeteri kadar şans bulamıyor, kiralanabilir, hatta uygun yollu olursa alınabilir.
Enes Ünal: Kiralanabilir, Villareal satmak isteyecek ama alıcı çıkmaz, yine bir yere kiralayacaktır.
Nuri Şahin: Düşük bonservise alınabilir, 1€ verirler.
Emre Mor: Düşük maliyete alınabilir yada kiralanabilir.
Arda Turan: Bence uygun maaşla alınmalı.
Efecan Karaca: Altyapımızdan çıkmış çalışkan bir oyuncu, bonservissiz oluyorsa alınabilir, Deniz Türüç'e 5€ verileceğine Efecan alınsın.
Şener Özbayraklı: Alınmalı bedava adam, uygun maaşla takıma katılabilir.
Fatih Öztürk: Maliyetsiz adam, bize Muslera arkasına adam lazım, genç adamları alıp yetiştiğini ben görmedim Fatih sorunda çıkarmaz 2 yıl götürür.

Cengiz - Okay - Zeki - Kaan - Merih - Cenk - Hakan - Mert vs. gibileri maliyetleri yüzünden listeye yazmadım.

Adetullahtandır pek adetim olmasada

Muslera
Linnes-----Luyindama-----Marcao-------Filipe Luis

Okay-------Bennacer

Feghouli

Trezeguet Babel

Tetteh

Maaş yükünden kurtuluruz.Yaş ortalaması düşer.Yabancı sınırına hazırlık.Yedek klübesi güçlenir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt