Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 471 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Kış transfer döneminde Galatasaray'dan ayrılmayı düşündün mü?"

- Feghouli: "Türkiye'de bu işler biraz karışık. Neredeyse her gazete hakkımda takımdan gidecek haberi yaptı. Galatasaray ile sözleşme imzaladığımda 5 yıllık kontrat süremi burada tamamlamak istediğimi ilettim."

Feghouli: "Çok güzel bir ülkede ve şehirde yaşıyorum. 2 senedir ligi şampiyon tamamlıyoruz. Avrupa kupalarında da yarışmacı bir takım olacağımıza inancım tam. Benim için süreklilik önemlidir ve seneye de Galatasaray'da olacağım."

'
Galatasaray'daki unutulmaz golün hangisi' sorusuna Feghouli: "Son Başakşehir maçında attığım gol. Kazananın şampiyonluk ipini göğüsleyeceği bir maçtı ve 2-1 kazandık. Statta muhteşem bir atmosfer vardı ve golümü attım."

Feghouli: "Kornerden gelen topa kafayı vurdum ve top direkten döndü. Aksiyonumu tamamlamak için bütün konsantrasyonumla topun olduğu yere hareketlendim ve golü attım. Golden sonra stat üzerime yıkılacak gibi oldu. Bu gol dolayısıyla büyük mutluluk yaşadım."

Feghouli: "Ne olacağını şimdiden bilemem, büyük ekiplerin benimle ilgilendiklerini bilmek bir zevk. Bu aynı zamanda benim değerimi gösterir. Fakat Galatasaray ile kontratım var ve çok mutluyum. Türkiye’de her şeyi kazandım ve artık Avrupa’da başarıya ulaşmak istiyorum."

Feghouli: "Çok güzel bir ülkede ve şehirde yaşıyorum. 2 senedir ligi şampiyon tamamlıyoruz. Avrupa kupalarında da yarışmacı bir takım olacağımıza inancım tam. Benim için süreklilik önemlidir ve seneye de Galatasaray'da olacağım."

'
Galatasaray'daki unutulmaz golün hangisi' sorusuna Feghouli: "Son Başakşehir maçında attığım gol. Kazananın şampiyonluk ipini göğüsleyeceği bir maçtı ve 2-1 kazandık. Statta muhteşem bir atmosfer vardı ve golümü attım."

Feghouli: "Kornerden gelen topa kafayı vurdum ve top direkten döndü. Aksiyonumu tamamlamak için bütün konsantrasyonumla topun olduğu yere hareketlendim ve golü attım. Golden sonra stat üzerime yıkılacak gibi oldu. Bu gol dolayısıyla büyük mutluluk yaşadım."

taraftar bagirmiyor diyenlere feg in kel kafasi girsin
2 senedir arenada muthis taraftar var sampiyonlugumuzda etkileri buyuk
serefsiz bein sesi kismasa evden o atmosferi hissedecegiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt