Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten kilolu olmasa ne olur adam 2 yıl önce bizdeyken bile 30 dk oynaamıyordu. Millet balık hafızalı olduğundan hala romantik bebeler gibi arzu peşinde.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gelince küfür ederler yeter artık bırak derler . Gelmezse keşke gelseydi 15 dakika oynasaydı yeterdi gibi garip şeyler söylerler ( sanki büyü yapıyor 15 dakikada ) Bir futbolcu Galatasaray'da oynayınca genelde yeterli bulunma başka takımdaysa ve Galatasaray'ın alma ihtimali varsa gelecek ve inanılmaz işler yapacak muamelesi yapılır devamlı olanlar bunlar .

Naim sliti bugün 2 tane atmış bizimle adı geçmişti belhanda yerine

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Brahimi haberi inşallah doğrudur.

Biz istesek alabiliriz. Feghouli, CL falan bağlarız elamanı yeter ki hoca istesin.

Maaş bütçemiz Eren ve Selçuk'un gitmesi ile açıldı 5.15 milyon euro.

Selçuk kalsa bile 500 bin euro'ya oynayacak falan diyordu geçenlerde bipspor.

Burada sıkıntı imza parası fakat böyle bir oyuncuyu da bonservissiz alıyorsan 2-4 milyon euro arası imza parası vermek normal bence.

İmza parası FFP'den sayılıyor mu? Yani bizi oyuncuya bonservis vermiş gibi mi sayıyor yoksa maaş bütçesinden mi düşürüyor?

Benim bildiğim imza parası FFP'nin sınırlamasına takılmıyor.

Bu konuda bilgi sahibi olan varsa aydınlatabilir mi?

Bu Nijeryalı ozornwafor'un menajeri Belhanda'nın, Ndiaye'nin, Onyekuru'nun ve Garry'nin menajeriyle aynı.

O menajerde şu an Etobo, Nakamba ve Emmanuel Denis gibi bizim ilgi alanımıza girebilecek adamlar var.

Nakamba ortasaha Denis sol kanat forvet.

Muslera
Douglas Luyindama Marcao Naga
Fernando Nakamba
Feghouli Hakan Dennis
Defrel

Şener, Linnes, Kaan, Babel, Muric, Selçuk, Emre, Yunus, Donk etc.

Nakamba'yi Vitesse'deyken oneriyordum forumda simdi adi cokca aniliyor son zamanlarda izlemedim ama o zaman cok iyi cok potansiyelliydi umarim ilgimiz vardir ve gelir .

Bu imza parası da son 10 yılda moda oldu. Bonservissiz futbolcu almanın artık hiçbir esprisi kalmadı.

FIFA artık oyuncuları koruyacağını biraz da kulüplerin çıkarını düşünsün.

Madem ffp diye bir kavram var UEFA ya da FIFA artık yetki kimdeyse bu imza parası olayını yasaklayıp, denetlemesi gerekir.

aynen katılıyorum imza parası tam bir rezillik.
sırf bu yüzden klüpler kendi oyuncularına sözleşme yeniletemiyorlar.
Oyuncular imza parasını düşündüğünden sözleşme yapmaya yanaşmıyorlar.

ffp falan palavra..
uefa, fıfa klüplere sürekli ceza vereceğine birazda bu ekonomik krize neden olan sebepleri araştırıp ortadan kaldırsın.

belhanda denilen tarihi cöp gitmeli

Sıkıntı olan belhandanın kalmasını isteyenlerin oldukça fazla olmasıdır.

burada belhandanın gitmesini isteyenler adamdan nefret ettiği için gitsin demiyorlar.Yahu burada önemli olan Galatasarayın menfeati..

hem ekonomik hem futbolcu kalitesi olarak baktığımızda o mevkiye belhandadan daha kaliteli oyuncu alma durumumuz varken neden almayalım.
yahu belhandanın olumsuz yönlerini 1000 defamı yazalım.

Belhanda mevzusunun sana göresi bana göresi yoktur..gerçek ortadadır.
Eğerki talibi varsa bu fırsat kaçırılmamalıdır.
8,9 milyon hiiç fark etmez kabul etmezsek daha sonra çok ararız bu paraları.

Şu yorumları okudukca biz neden her sene revizyon yapıyoruz daha iyi anlıyorum.Transfer dönemlerinde şampiyon olsakda transfer dönemlerini bir türlü istediğimiz gibi geçiremiyoruz.transfer dönemlerini büyük bir oranda başarılı geçirsek hem ekonomik olarak çok daha iyi durumlarda olurduk hemde avrupada bu kadar itibar kaybetmezdik.

İşte ne güzel genel olarak hem kötü oyun oynamamıza rağmen şampiyon olmuşuz.Yani yetersiz taraflarımız, eksik yönlerimiz şampiyon bir takıma göre fazla..Ve bunları görmüşüz.
şampiyon olmasaydık belhandanın kalmasını isteyenlerin çoğu belhandayı çokdan göndermişti.

Muslera
Altay

Linnes luyindama marcao yuto
Şener Ozornwafor Kaan Emre

Banega grujic
Donk Taylan

Skov talisca Onyekuru
Jimmy Arda Babel

Tetteh
Muriç​

Yunus 3€
Mariano 3€
Fernando 4€
Feghouli 10€
Belhanda 10€
Diagne 15€

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt