Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reis bilmediğimden ve fikrini almak istediğimden soruyorum. silah olayı bi yana demek cok zor olsada bi anlık unutsak
sence alman alt yapısı ile yetişmiş iki defa ingiliz kulupleri tarafından tercih edilmiş bjkda iyi bi performans sergilemiş töre hiç yoktan bi şansı haketmezmi. herifin yaşda kıvamında.alt sat kısıtlaması, olası yabancı kısıtlaması, yerli yoksunluğu vs gibi olaylar zaten elimizi güçsüzleştiriyor saçma sapan ödemeler olmadığı müddetçe töre okadar da kötü bi tercih gibi durmuyor.
fakat nolursa olsun silah olayının affedlir bi yanı yok o ayrı tabi.
töre olayini ben pek desteklemiyorum sorun türk metalitsine sahib olmasi yasi ilerlemis olmasi agir sakatlik gecirmis olmasi ve bu ilk degil bjk de iki sene haric en iyi dönemide bile hic bir yerde tutunamamasi paraya yazik

reis bilmediğimden ve fikrini almak istediğimden soruyorum. silah olayı bi yana demek cok zor olsada bi anlık unutsak
sence alman alt yapısı ile yetişmiş iki defa ingiliz kulupleri tarafından tercih edilmiş bjkda iyi bi performans sergilemiş töre hiç yoktan bi şansı haketmezmi. herifin yaşda kıvamında.alt sat kısıtlaması, olası yabancı kısıtlaması, yerli yoksunluğu vs gibi olaylar zaten elimizi güçsüzleştiriyor saçma sapan ödemeler olmadığı müddetçe töre okadar da kötü bi tercih gibi durmuyor.
fakat nolursa olsun silah olayının affedlir bi yanı yok o ayrı tabi.
Senede ortalama 15 maç oynayan adama bel bağlanmaz.
Karakteri de malum.
Premier lige gitti de ne oldu doğru düzgün maça çıkmadan ne mal olduğunu anlayıp paket edip yolladılar.
Müzmin sakat.
Senin dediğin gibi alman altyapili sakat tolgayi aldık 2-3 sene yatarak paraları aldı.
Bizden fenere Gitti hala sakat .
Aynısı töre'de de olacak bak gor.

Sende biliyorsun ki bonservisi elinde olduğu için en az 2 milyon maaş isteyecek.

Bu paralara gerçekten daha verimli birini biulabiliriz.
Ki bulduk : onyekuru.

Sırf yerli diye bu kadar riske girmeye gerek yok.
Yerli kanat yoksa eğer bizde Kanada yabancı buluruz.
Diger bölgelere yerli takviyesi yaparız.Kiralama yolu ile.

Forvete(bozok) ve orta sahaya(okay) gibi yerli yedek alırız olur biter.

Senede ortalama 15 maç oynayan adama bel bağlanmaz.
Karakteri de malum.
Premier lige gitti de ne oldu doğru düzgün maça çıkmadan ne mal olduğunu anlayıp paket edip yolladılar.
Müzmin sakat.
Senin dediğin gibi alman altyapili sakat tolgayi aldık 2.5 sene yatarak paraları aldı.
Bizden fenere Gitti hala sakat .
Aynısı töre'de de olacak bak gor.

Sende biliyorsun ki bonservisi elinde olduğu için en az 2 milyon maaş isteyecek.

Bu paralara gerçekten daha verimli birini biulabiliriz.
Ki bulduk : onyekuru.

Sırf yerli diye bu kadar riske girmeye gerek yok.
Yerli kanat yoksa eğer bizde Kanada yabancı buluruz.
Diger bölgelere yerli takviyesi yaparız.Kiralama yolu ile.

Forvete(bozok) ve orta sahaya(okay) gibi yerli yedek alırız olur biter.

bu fırsattan absurd olmayan paralarla bi engin daha cıkarmı dıyordum.
yanı bı sekılde yerlı sart konusulan yerlılerıde alacak para olacakmı o da muamma.
hayrlısı olsun bakalım

Bu arada yedek ya da 11 en az 3 Türk lazım bize. Yoksa kulübede çöp görmeye devam ederiz. En iyi 11 bizde lakin en kötü 18 kişilik kadroda bizde (Başakşehir, beşiktaş ve bizim kadro).

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öyle ciddi sakatlıkları olduğunu bilmiyordum ben kendisininde tolgay ve senor kavgası gıbı bısey yasadı o yuzden ortada yok snaıyordum.
emre mor önerısını olumlu karsılamıssında reıs gökhandan farkı bı belınde silahı olmaması onunda.
bu fırsattan absurd olmayan paralarla bi engin daha cıkarmı dıyordum.
yanı bı sekılde yerlı sart konusulan yerlılerıde alacak para olacakmı o da muamma.
hayrlısı olsun bakalım
Emre mor bence kendisini çok üstün gördüğü için bu hallere geldi.

Ancak yetenek, hız olarak çok iyi ve patlayıcı gücü çok yüksek.
Sadece açık alanda etkili değil dar alanda ve kapalı savunmalara karşı da çok etkili.

Çalım ve adam eksiltme yeteneği bizim gibi sürekli kapalı savunmalara karşı oynayan takımlar da çok iş yapabilir.

Terim'in babacan yaklaşımı ile kendine gelebilir.
Kulübü de emre'den zarar etmeden kurtulmak istiyor.
Satın alma opsiyonlu kiralanma riskine girilebilir diye düşünüyorum.
Tutmazsa seneye almazsin olur biter.
Ancak tutarsa eğer ligi alır götürür ve adından çok söz ettirir.

Emre Mor'u şu anda futbola döndürecek tek kişi Fatih hocadır yoksa Batuhan Karadeniz tarzı kulüp kulüp dolaşan gereksiz bir adama dönüşecek ...

Sadece açık alanda etkili değil dar alanda ve kapalı savunmalara karşı da çok etkili.

Çalım ve adam eksiltme yeteneği bizim gibi sürekli kapalı savunmalara karşı oynayan takımlar da çok iş yapabilir.

hic mantıklı gelmedi
satın alma opsiyonlu kiralamak demek riski bir sene ötelemek demek sadece

kulubun bütçesine uygun bi şekilde gelme ihtimali varsa direkt zaten kimse konusulmadan buyursun gelsin emre ama herife çok para gömdüler canımızı yakmadan yedirmezler gibi geliyor reis. biliyorsun bide böyle durumlarda diğerleride pazarlığa girince işin içinden çıkamıyorsun.

Alacaksak Emre Mor Umut Bozok Kaan Ayhan ve Altayı almalıyız ekstra bir bütçemiz kalırda alabilirsek birde Okay'ı almak lazım

Alanyaspordan Efecan sözleşmesini uzatmasaydı bizim için çok iyi bir transfer olurdu. Hem bizim altyapımızdan yetişmiş oyuncu, orta sahayı iyi yedeklerdi

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kulubun bütçesine uygun bi şekilde gelme ihtimali varsa direkt zaten kimse konusulmadan buyursun gelsin emre ama herife çok para gömdüler canımızı yakmadan yedirmezler gibi geliyor reis. biliyorsun bide böyle durumlarda diğerleride pazarlığa girince işin içinden çıkamıyorsun.
8 mi ne verdiler.

Buzde 1 kiralama isteğe bağlı +7 milyon satın alma ile kiralayabiliriz.

Ha yabancı sınırı gelmeyecekse eğer uğraşmaya gerek yok.

Ancak dar alanda ki adam eskiltime yeteneği çok işimizi görür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt