Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

O değilde bende Burak keşke gol atsa da sus işareti çekse diye düşünmüştüm maçtan günler önce, süper kapak oldu. Birde ondan sonra 2. golü yemeyeydik iyi olacaktı.

Manchester United maçını hayal ediyorum bu aralar, Old Trafford'da Selçuk çakıyor, Hamit falan. Müthiş bir hayal.

meirelesi nasil begeniyorsunuz anlamis degilim. liverpoolda brz iyidi oda gerrardin yaninda oynuyor diye iyidi. mehmet topalin yaninda oynayinca anlarsiniz ne demek istedigimi.

ayrica orda kapi gibi aykut hocamiz var :asd:

di matteo kendi çıkıp oynayacak heral :D yalnız chelsea bu seneyi kaldıramaz şimdiden söyleyeyim. 10. haftayı göremez bu adam.

Neyse durgun nöbetin heyecanlı ahalisi, ben gidiyorum. Siz de beklemeyin sabah uyanın haberi alın daha güzel oluyor öyle, gece haber gelmez herkes uyuyor.

Hadi hayırlı sabahlar.

meirelesi nasil begeniyorsunuz anlamis degilim. liverpoolda brz iyidi oda gerrardin yaninda oynuyor diye iyidi. mehmet topalin yaninda oynayinca anlarsiniz ne demek istedigimi.

ayrica orda kapi gibi aykut hocamiz var :asd:

ben olaya söyle bakiyorum, emre varken fener biraz ayakta durabilmis ise, meirelesle de az cok sorunlarini cözer

ama herif cok oynamaz, en gec seneye selcuk gibi, diger topcular gibi yaslanip, top oynamadan alir parasini gider

bişe diyeceğim bu david luis denilen herifi beğenmeyen kaç kişi var? Herif imitasyon puyol gibi ama malzemesi eksik gibi. O adamı her gördüğümde gol yedirtecek gibi bir his doğuyor içimde

Meireles iyidir ya.Barış Özbekler,Hürriyetler,Selçuk Şahinler,Veli Kavlaklar top oynuyor bu ligde.Silkinin kendinize gelin.

görüsürüz! mehmet topal fenere geldiginde burasi yikiliyordu ben ve bir kac kisi iyiki aldi fener bunu dedik göreceksiniz dedik ahanda görüyorsunuz.

selcuk inan nasilki melosuz etkisizse, meireliesde tek basina birsey yapabileceginimi düsünüyorsun? mehmetle,selcuk sahinle,mehmet topuzla is yapamaz. bu adamin defansif yanida cok zayif ayriyeten.

alperi zaten elinde sonunda Fatih hoca alacakdir. cok begeniyor onu

birde yabanci stoperin alinacagi icin, ligde bazen kontenjana takilmamak icin de iyi is olabilir alperi almak, melonuny erine oynatiriz.

dahada önemlisi, seneye artik sadece 10 yabanci topcu ile sozlesme yapabiliyorsun, bir sonraki sene 5 yabanci kontenjan kurali devreye giriyor.

simdiden alip, hazirlamak lazim alperi diyorda olabilir yavas yavas

alperi eger oynaticaksa, 15-20 mac sans vericekse, cok iyi transsfer derim ben, yok eger sans bulamicaksa, kalsin es este gelistirsin kendini, oynasin surekli 1 yil daha

beyler transfer nöbeti bitincede böle toplanılım güzel oluyor kışın nöbeti başlık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt