Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schalke da alexander nubeli cok begeniyorum muhtemelen neuerin yerine gider bayerne

ben hep söylüyorum.. Alman ve İtalyan genç kaleci veya savunmacıyı mutlaka al, ileride mutlaka her türlü katkı verir.

Adamlarda müthiş fundemantal var. Bizimkilerde asla olmayan bir şey. En vasat oyuncular Hakan Balta ve Hasan Ali bile bu vasat yerlilerden çalışma azmi sayesinde sıyrılabiliyor. Normalde Almanya'da 2.ligde oynar bunlar.

Bunu tek yapan isim Süleyman Hurma idi. Adam 19-20 yaşındaki vasat gurbetçileri toplayıp, satarak zengin oldu. Şunu akıl edecek 2.isim yok ne yazık ki.

ben hep söylüyorum.. Alman ve İtalyan genç kaleci veya savunmacıyı mutlaka al, ileride mutlaka her türlü katkı verir.

Adamlarda müthiş fundemantal var. Bizimkilerde asla olmayan bir şey. En vasat oyuncular Hakan Balta ve Hasan Ali bile bu vasat yerlilerden çalışma azmi sayesinde sıyrılabiliyor. Normalde Almanya'da 2.ligde oynar bunlar.

Bunu tek yapan isim Süleyman Hurma idi. Adam 19-20 yaşındaki vasat gurbetçileri toplayıp, satarak zengin oldu. Şunu akıl edecek 2.isim yok ne yazık ki.

Dogru, okadar potansiyel varki ama ugrasmak istemeyen insan cok.

Fc Metz kulubu 2006 den beri Senegal kulubu Generation footdan sirf oyuncu aliyor, pazarlayip satiyor.

Metz gibi kulup bunu yapabiliyorsa biz napiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt