Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya simdi bu yönetim secilemeyecegini bildigi icin kıllık mı yapıyor dicemde böyle her 3 senede 1 papatya falı gibi yönetim degismesi denemesi bana göre sacma. en temizi klübün satılmasıda o işte kolay olucak bişe degil.her 3 senede 1 yönetimler degisiyo istikrarın saglanması imkansız.birde cebinde parası olmayan adamı baskan yapmamaları gerek

helal olsun fenere ama öyle ama böyle kaynakta yaratiyorlar, limit olayininda hackini buldular, bi onlara bakiyorum birde bizim yönetime, kizdigimizdan degil öfkelide degiliz, sadece istiyoruzki dogru kisiler yönetsin bu kulübü.
Onların durumunda biz olup o transferleri biz yapsak her türlü cezayı verirlerdi biliyorlar başlarına birşey gelmeyeceğini alıyorlar sürekli nihat abileri kıyamaz onlara bizim yönetim konusunda haklısın şimdiye kadar iki orta saha alınmalıydı illa puan kaybı olacak ki harekete geçsinler

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onların durumunda biz olup o transferleri biz yapsak her türlü cezayı verirlerdi biliyorlar başlarına birşey gelmeyeceğini alıyorlar sürekli nihat abileri kıyamaz onlara bizim yönetim konusunda haklısın şimdiye kadar iki orta saha alınmalıydı illa puan kaybı olacak ki harekete geçsinler

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ligi biz 6. bitirdik, hicbir kulvarda iddiamiz yokken, gelecek sezon planlamasi coktan yapilmaliydi, ama gel görki söz konusu gs olunca isler herzaman oldugu gibi taraftarin istedigi gibi olmuyor.

Mevcut kadro ve altyapidan takviyelerle devam edelim
Çöp transfer yapacagimiza hic yapmayalim daha iyi
Sampiyon olmayiz belki ama bi iki genc parlatsak gelecek sene icin butce olur
Mayista kurtuluyoruz ztn bu heriflerden

Aranızda "Ben de oyuncu satamam, oyuncu alamam, para bulamam, elime geçen parayı saçma sapan topçulara gömerim" diyen varsa onu başkan yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt