Transfer Nöbeti (Arşiv 9) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

drogba transfer edilirse sosyal medyada konusuldugu gibi yarim sezonluguna degil 1.5 sezonluguna transfer edilecek.

oyuncuya odenecek ucret henuz medyaya yansimamis, o yuzden soylemeyi uygun bulmuyorum. ancak sneijder'in toplam kazandigindan(yaklasik 5 m. euro) daha az paraya imza atacak gibi gorunuyor. eger didier kontrati kabul ederse sneijder'in ardindan takimimizda uzak ara en fazla kazanan ikinci oyuncumuz olacak. tabii bunlar kesin degil, edindigim bilgiler sadece.

dedigim gibi su an bitmis bisey yok. bekleyip gorelim. ancak transferde muspet bir ivme oldugu kesin. unal baskan'a selamlar :-)

Şeref Aydın Foruma yazdı.

baya bi heycan sardi beni.. artik yeter..kalp dayanmiyo:lol:

Keşke transfer politikamızı sözleşmesi bitecek oyunculara yönlendirebilsek biraz. Sissoko 2.5'e gitti misal Newcastle'a. Bocchetti var mesela tam aradığımız defans oyuncusu. Defans/sol bek oynayabiliyor. Douglas var taş gibi defans. Bedava yaaa. Bedavaa. :hı':

Yahu yabancı sınırlaması yüzünden kadro yapamıyorum

kimi keseceğiz takımdan arkadaş biz şimdi

yine en mantıklısı Melo - Yekta değişikliği gibi duruyor

ama eminim ki Melo'nun performansı artacak ki artmasa bile Yekta Melo gibi bezdirici değil

kimi keseceğiz kardeşim biz Eboue'yi mi, Amrabat'ı mı yoksa Riera'yı mı ????

627059_Galatasaray_SK.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt