Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ynt: Transfer Nöbeti

Ne komik bir taraftar toplukugu olduk. Melo yok diye sampiyonluk gitti, cl den elendik uefaya gidemedik. Ulan sanki melo tek basina oynuyordu takimda. Ayip ayip sizin yaptiginiz. Selcuk,Burak v.s butun geri kalan oyunculara hakaret ediyorsunuz resmen. Bana kalsa melo,eboue coktan gitmisti bu takimdan. Yakismiyor ikiside benim kulubume.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aaa oylr denirmi hic melo hakkinda oyle konusulurmu melo kadar iyi bi futbolcu yok dunyada bide kampa erken katilsaydi uff:lol:

Cevap: Transfer Nöbeti

18'de sadece 6 yabancı hakkın varken, yabancı hakkın altın değerindeyken bu hak Wellington'la kullanılmamalı.

hakkaten bizim kadar değişik bir klüb yok... her başarılı oyuncuyu yollamaya çalışıyoruk.

Ynt: Transfer Nöbeti

Aaa oylr denirmi hic melo hakkinda oyle konusulurmu melo kadar iyi bi futbolcu yok dunyada bide kampa erken katilsaydi uff:lol:

Terlikle kovalayacaklar beni ama sabahtan beri okuyorum dayanamadim artik. Nat geo felaket belgeselini gecti forum. Melo gelmezse mazllah kulup batar.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yanlış. Ligin ilk yarısındaki derbilerde rezildi, hatta ilk 3 şampiyonlar ligi maçında da rezildi. Bu da kritik maçlarımızın en az yarısında çok kötü oynadığını gösterir sanırım sana. Ayrıca daha önce burda Hamit'in olmadığı maçlarda aldığımız skorları ve Melo'nun olmadığı maçlarda aldığımız skorları yazmıştım.

Ayrıca takıma geç katılan derbi sonrasında rakip tribüne hareket çektiği için ceza alan, şu ya da bu sebeple yine bir derbi maçta takımı 10 kişi bırakan arkasından 4 maç takımı yalnız bırakan, takım arkadaşına kontrolsüzce saldırıp yumruklayan adama problemsiz demek gerçekten inanılmazmış.

Bu arada söylemeden geçemedim hücuma çok katkısı olan Felipe Melo bu sezon sadece 1 gol attı o da penaltıdan ki orda da 2 penaltı kullanıp sadece birini gole çevirebildi arkadaş. Ayrıca yine kendi kalesine gönderdiği 1 de kafa golü var.

Ya arkadşım kendi düşüncendir saygı duyarım ancak bazı cümleleriniz sanki burda hafızasız,salak insanlarda varda bol keseden atim havası yaratıyor.

Hepsine eyvallah ama "takıma geç katılan" nedir arkadaş,Keyfinemi geç katıldı.Adamı geç kiraladık,kulübüyle geç anlaştık.Doğal olarak adamda geç katıldı kampa.

Rica ediyorum biraz doğru konuşalım

çok sinirliyim. bir takım planlamasını nasıl tff kuralı değiştirebilir ile kurar...

BÜYÜK TAKIM isen ve 10 hakkın varsan hepsini kullanırsın isterse en pahalısı tribünde otursun... sakatı var cezası var ve avrupa da hepsini kullanabilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt