Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 603 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

Cevap: Transfer Önerileri

Ben Ceyhun Kazmasına hayatta 7.5 milyon vermem.! 3.5'tan fazla etmez... Fransa 4. Ligin'den gelen bir adama 7.5 vermek dünyanın en mantıksız işidir...

A harfini yani Ayhan AKMAN'ı oradan çıkarmalısın.. Çünkü , 3 haftadır mükemmel futbol oynuyor...

Elbette 3 hafta iyi diye sezon sonuna kadar iyi olucak diye birşey yok ama , yaşı 33. Yani futbolunun en olgun döneminde ve yapabileceği en iyi şeyleri yapmaya başladı bile. Sergilediği futbol da skora etki ediyor... Daha fazla ne istenebilirki.. ? BucaSpor Maçında bende sahadaydım.. O , kadar kötü bir zeminde ayhanın isabetli paslarını ve attığı o , mükemmel golü görünce bunu anladım. Demem o , ki Ayhan bu sene istenmeyen adam ROL'ünden çıkacak ve tam tersine dönücek.. Ama Serkan kutulş gibi tecrübesiz bir gençten onun kat , katı daha fazla tecrübeye sahip olan Barış özbek ve mustafa sarp için dediklerin geçerli..

A harfini yani Ayhan AKMAN'ı oradan çıkarmalısın.. Çünkü , 3 haftadır mükemmel futbol oynuyor...

Elbette 3 hafta iyi diye sezon sonuna kadar iyi olucak diye birşey yok ama , yaşı 33. Yani futbolunun en olgun döneminde ve yapabileceği en iyi şeyleri yapmaya başladı bile. Sergilediği futbol da skora etki ediyor... Daha fazla ne istenebilirki.. ? BucaSpor Maçında bende sahadaydım.. O , kadar kötü bir zeminde ayhanın isabetli paslarını ve attığı o , mükemmel golü görünce bunu anladım. Demem o , ki Ayhan bu sene istenmeyen adam ROL'ünden çıkacak ve tam tersine dönücek.. Ama Serkan kutulş gibi tecrübesiz bir gençten onun kat , katı daha fazla tecrübeye sahip olan Barış özbek ve mustafa sarp için dediklerin geçerli..

bir gol attı diye böyle düşünme fazla değil 1 hafta önce Antep maçında verdiği inanılmaz hatalı paslarla beni çileden çıkarmıştı tabi dediğin gibi B-A-M ın en iyisi Ayhan ddır

Şuraya bak maçlık performanslara göre adam istiyor beyefendiler Bucadan bir maç izledikleri adamları beğeniyorlar pes.

Emenike hayal ötesi Karabük onu bu sene satmaz seneye de böyle giderse 4 büyük takımda peşinde düşer fiyatı tavan yapar alamayız.

Volkan Şen , Sercan falan bitti artık onlar için kimse para vermez artık en az 7şer MN isterler en az.

Gençlerbirliğinden Aykut Demir , Kopenhag'dan N'DOYE (Baros'un yokluğunda müthiş iş yapar) Gaziantepspor'dan Ahmet Arı ile M.Ceylan

Birde paraya kıyıp öyle Süper Lig'den falan değil Avrupa'dan kaliteli 1 yerli almamız lazım .

Sezon sonu büyük ihtimalle Arda yolcu. Arda gittikten sonra yerli kalitesinin yarı yarıya düşeceğini hesap edersek; Selçuk, Hamit, Gökdeniz, Nuri, Sercan gibi oyunculardan en az 2 tanesini kadroya katmamız lazım. Lig bitiminde sıralamadaki yerimiz her ne olursa olsun, şu yerli kalitesinin bir yükselmesi lazım artık.

Forvet için önerilerim

1) Marcus Berg (1. tercihim)

2) Bienvenu

3) Traore

4) Payet ( Aslında ilk tercihimdi ama bu saatten sonra onu almak çok zor)

Orta saha önerilerim

1) Selçuk İnan ( Keşke alabilsek)

2) Kwadwo Asomoah

3) D'Agostino

Mulemo bile önerilmiş.Allahım ne günlere kaldık:asd:

Bizim maçta kötü oynamış olabilir fakat M. United geçmişi olan bir adam. Trabzonspor'da çok istiyordu bu elemanı fakat o , Bucaspor'u seçti. Ki Buca'yı seçmesinin en büyük nedeni ise takım arkadaşları Manucho , Fernandes ve T.D Bülent Uygun. 24 yaşında bir adamdan bahsediyoruz.. Ayaklarına hakim , sert şutları olan , genç , hızlı , atletik ve Adele sorunu hiç olmayan bir adamdan. Bu adamı nerden tanıyorsun diyorsan'da 1 hafta içinde en az 4 gün yanlarındayım ondan ;)

Forvet için önerilerim

1) Marcus Berg (1. tercihim)

2) Bienvenu

3) Traore

4) Payet ( Aslında ilk tercihimdi ama bu saatten sonra onu almak çok zor)

Orta saha önerilerim

1) Selçuk İnan ( Keşke alabilsek)

2) Kwadwo Asomoah

3) D'Agostino

Şu Bienvenu , f5'i yıkan adam değil mi? Çok beğendim açıkçası.. Zaten CR9'da bile problem bulan Sergen Yalçın , bu adamda sorun bulmamıştı.. :)

Bizim maçta kötü oynamış olabilir fakat M. United geçmişi olan bir adam. Trabzonspor'da çok istiyordu bu elemanı fakat o , Bucaspor'u seçti. Ki Buca'yı seçmesinin en büyük nedeni ise takım arkadaşları Manucho , Fernandes ve T.D Bülent Uygun. 24 yaşında bir adamdan bahsediyoruz.. Ayaklarına hakim , sert şutları olan , genç , hızlı , atletik ve Adele sorunu hiç olmayan bir adamdan. Bu adamı nerden tanıyorsun diyorsan'da 1 hafta içinde en az 4 gün yanlarındayım ondan ;)

:asd: Mulemo'nun ManU geçmişi var öylemi ?

7.5 milyon euro ve Ceyhun. Demin FM'de böyle bir transfer yaptın galiba. Biz Miso'yu taksitle aldık o paraya. Ceyhun kimde 7.5 edecek.

O zaman orta saha sorununu çözmek için alt yapıdan oyuncu çıkmasını yada yabancı sınırlamasının kalkmasını mı bekleyeceğiz.Nuri,Gökhan İnler,Ceyhun Gülselam gibi Türkleri getirmemiz lazım .

Bu arada ben FM de Galatasaray'ı aldığımda yaptığım ilk transfer Ceyhundur tahminin doğru ;)

:asd: Mulemo'nun ManU geçmişi var öylemi ?

Manu alt yapısından yetişmiş.. A takımda şans bulamayınca Kiralık olarak Standart Liege verildi.. Sonrada istenilen patlamayı yapamayınca Manu onu geri almadı ve Liege'de satın aldı. Bir ara TRABZON'da çok istedi ama alamadı fakat BucaSpor'a transfer oldu.

Kısacası Mulemo'nun hayatı bu ;)

Manu alt yapısından yetişmiş.. A takımda şans bulamayınca Kiralık olarak Standart Liege verildi.. Sonrada istenilen patlamayı yapamayınca Manu onu geri almadı ve Liege'de satın aldı. Bir ara TRABZON'da çok istedi ama alamadı fakat BucaSpor'a transfer oldu.

Kısacası Mulemo'nun hayatı bu ;)

Ben şahsen inanmıyorum.

Herhangi bir link gönderebilirmisin bununla ilgili ?

Üst Alt