Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Önerileri - Yeni

kesinlikle taner:D,hamburg da yedek kalıp harcanıyor gelse süper olur, çok beğendiğim bi adam, son maçta da 90 a asmıştı bi tane:D

-------------Ufuk------------

Sabri---Neill----Servet---İnsua

-----------Cana--------------

------Jenas------------------

Lennon--------Misi--------Arda

------------Mevlüt------------

:):):):):):):):):)

Benim futbol anlayışımda performans önemlidir, özel hayatı değil.Tabi Türkiye'de tutucu bir yapı olduğundan dolayı sokak ortasındaki futbolcu kız arkadaşıyla öpüşse olay olur, kimse vereceği performansa bakmaz herkes asar biçer.Diğer ülkelerde böyle birşey hayatta olmaz, olamaz.

Kimseyi ilgilendirmez özel hayatı tabiki.

Bizim medyamızın bu tür futbolculara ne gibi dayatmalar yaptıklarını biliyoruz. Ona göre zaten görüşümü belirttim..

Yoksa yeteneğini herkes biliyor.. :)

Nuri Nuri Nuri bizim takıma lazım adam Nuri.

Yönetim gerekirse transfer yapmasın 1 sezon sadece Nuri yi alsın en az 7-8 sene bizi götürür bu çocuk.Bu sene inanılmaz iyi oynuyor.

Servet devre arasında kesinlikle gider bugunku olaydan sonra stoper önermeyede başlayın derim :D

takımda yeterince stoper var bence servet gitsede.ama eğer servet giderse yerine oynuycak adam serveti aratıcaktır

Carlos Eduardo .

Künyesi Link'de var. : https://en.wikipedia.org/wiki/Carlos_Eduardo_Marques

Gerçekten çok iyi bir oyuncu. G.Saray ile Hoffenheim maç yaptığı zaman izlemiştim. Dikkatimi en çok çeken 2 tane carlos vardı. İşte onlardan biri Eduardo. Ortasahanın hemen , hemen her yerinde oynayabilir. Çok hızlı ve bir o , kadar'da teknik kapasitesi çok yüksek bir oyuncu. Seri , saldırgan ve herşeyden önce 23 yaşında olmasına rağmen takımını ateşleyebilecek güce ve yeteneğe sahip. Bence bu özellik de onun ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu gösterir.

Tam bizim takıma göre. Ama , 17.500.000 € değeri var ! Belki Elano + 5 milyon yada 6.500.000 € felan verir isek Rubin Kazan , bırakabilir. Çünkü fazla forma şansıda vermiyorlar galiba.

Sezon sonu transfer döneminde Rubin Kazanın ağzını bir yoklamak gerek. Öyle değil mi? hacılar...

Buda Eduardo'dan bir video : YouTube - Carlos Eduardo - Gols e Jogadas

Shaktar gibi takım olmamız lazım önce iyi bir hoca(rijkaardı pek begenmesemde istikrardan yanayım)

Sonra saglam bi sponsor(türk telekom)

Sonra güzel bi stad(Aslantepe)

Kariyerli yabancılar ile genc yabancılar(Baros kewell Pino vb gibi)

Scout sistemi(baskana güveniyoruz bu konuda sözü var)

Brezilyadan buldugu oyuncuların haddi hesabı yok yeri gelince cat 10-20 milyon € verip alıyorlar üstelik bu oyunculardan ilerde kar ediyorlar.

Takdire şayan

20bis.jpg
[/URL][/IMG]

Cabaye reis :tiphat:

Dünkü maç itibriyle, birçok üyemiz Veli-Yasin ikilisini ilk defa izlemişlerdir buna adım gibi eminim.Ve gördük ki ikisi de Beşiktaş gibi ligimizin en kaliteli takımlarından birisine Rapid'in vasat oyuncuları içinde gösterdiği performansla parıl parıl parladılar.İnsan düşünmeden edemiyor, bu ikili Galatasaray'a gelse aynı performansı sergileyebilir mi?Şahsen sergilemese bile böyle gurbetçilerin alınması taraftarıyım.Umuyorum yerli kalitesinin artırılması adına yapılacak hamlelerden birisi de bu ikilinin alınması olur, zira ben Yasin'i daha çok olmak üzere Yasin-Veli ikilisini çok beğendim.

veli'de hiç bir numara olmadığını düşünüyorum.

kanat oyuncusu dediğin çalım atar , veli'nin adam gecebilme yeteneği olmadığı belli..

yasin ise biraz daha umut verici , ancak yine de gelip direk oynayabilecek düzeyde kesinlikle değil.

yaşı 20 olması nedeniyle düşünülebilir o ayrı..

Veli çok çok ahım şahım göze batmasa da iyi bir kumaşı olduğu belli.Yasin daha fazla ön plandaydı.Yine de dediğin gibi ikisi de gelip direkt 11'de forma giyebilirkler mi giyemezler mi bilemeyiz ama Sarp'tan çok daha iy ibir performans sergileyeceklerine hiç şüphem yok.

Veli orta sahada da oynayabilir unutmamak lazım.

Ayhan yaşlandı artık.

Barış Özbek + Mustafa Sarp < Yasin Pehlivan + Veli Kavlak

benim fikrim.

Veli'nini orta saha da oynayabileceğini düşünmüyorum.Zira dün akşam kanatta oynarken bile aksayan yanları oldu.Kaldı ki sanırsam mevkiisi kanat, kendi mevkiisi içinde aksaklık yaşarsa farklı bir mevkiide hiç verim alınamaz.Ama Yasin iyi bir oyuncu., Ayhan'ın yaşı, Sarp'ın istenmeyen performansı, Barış Özbek'in düşünülmemesi vs gibi durumlar göz önüne alındığında bizim iyi bir yerli orta sahaya ihtiyacımız olduğu gerçeği ortaya çıkarıyor.Yasin bu aksaklığın giderilmesinde rotasyon elemanı olabilir.Misal, Selçuk İnan'ı alırsın orta sahaya, Yasin ile sakatlık, yahut oyuncu değişimleriyle desteklersin.Gayat de mantıklı olur.Hoş Veli de alternatif olarak iyi bir oyuncu sayılabilir, lakin forma için eksik yerleri var.

YasinPehlivan Yiğitİncedemir

Gökhanİnler MichaelBradley NuriŞahin HamitAltıntop Selçukİnan

Orta saha muhakkak yenilenecektir. Bu isimlerden birkaçını seneye kadromuzda görmek dileğiyle ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt