Transfer Önerileri - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Alabileceğimiz veya ihtiyaç olduğu için demiyorum ama Shakhtardan Taison ve İsmaily müthiş hamleler olurdu bizim ligde.. İkisi de uzun süredir Shakhtarda ne zaman denk gelsem muazzam oynuyorlar

Ndiaye, Garry ve Serdar bu takimin en iyi oynayan oyuncular şuan ve hepsi büyük ligde oynamayan ortalama kulüplerden geldiler (Ndiaye ilk alindiginda). Yani transfer yaparken bu tarz ligden saydigim 3 oyuncu gibi oyuncu bulmak maddi anlamda çok işimize yarar. Bazi vizyoncu kesimin arzuladigi kariyerli-temposuz-çilek-paragöz topçular almaktansa bu tarz oyunculari tercih ederim

Ndiaye ve Rodrigues gibi tempolu oyuncular önermekte fayda var

Mesela belhanda'nin yerine kayserispor da kiralik oynayan mensah gelmeli

Bu takıma deplasmanlarda direnç için pislik bir stoper ve Melo karakterinde bir ortasaha lazım demiştim, Bütün yazı bomboş geçirdik. Başka türlü deplasmanlarda maç kazanamayız

1 adet Elmander tarzı 1 adet Melo tarzı biri lazım sergio
baba belhanda yerine khazri,olası feghouli gidişinde brahimi veya szymanski bizim oyuncumuz olması gerekenlerdir.elmander ve elmanderden fazlası marcus thuram olur.at gibi,1.92 boy ama herkesi çalıma diziyo.takım oyununda büyük katkısı var.sahada yok diyemezsin.melo için de tarayacagız

Fernando da şutlanmalı. Geçen sene devre arasından sonra adamda müthiş bir düşüş başladı. Ndombele tarzı bi genco şart. Amerikayı yeniden keşfetmeye de gerek yok, devre arasına kadar sözde scoutlarımız fransa ligini takip etse 3 tane o tarz adam bulunur

Maicon %80 Al-Hilal midir nedir gider o Arap takımına yarım bıraktığı transferi tamamlar
Feghouli yine %70 filan yolcudur. Arap takımlarına gideceğine çok ihtimal vermiyorum ama yönetim açıkça istenilmediğini söylerse Tarık gibi para için takımda kalıp kendini çürütecek kadar karaktersiz bir adam değil menajerler yoluyla kendisine bir takım bulur
Belhanda 'yı Fatih Terim 'in tutacağını düşünüyorum ama ah keşke onu da Nice filan alsaydı keşke

Böyle Maicon-Feghouli filan giderse hem az buçuk bonservis harcama şansımız olur hem bayağı bir maaş bütçemiz açılır.

Bir forvet ve stoper transferi ile takım kadromuz tamamlanır diye düşünüyorum ....

Üst Alt