Transfer Önerileri - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

1.Mariano kalmalı. Bence Nagatomo ile yollar ayrılmalı.

2. Fernando İle yollar ayrılmalı.

3. Selçuk ile maç başı dışında asla kontrat imzalanmamalı. O da 1 sene ve opsiyonsunuz olursa. Jübile sene sonu.

4. Feghouli veya Belhanda’dan daha çok para getireni satılmalı.

Hamleler

Herrera -Bedelsiz
Dalbert-Kiralık Opsiyonlu
Babel-Bedelsiz

D02PMlZXQAIbT1L

Andreas Skov Olsen

Yerli Oyuncular:

Kaleci:

Okan Koçuk(Bursaspor)
Muhammed Şengezer (Bursaspor)
Ertaç Özbir (Yeni Malatya)
Volkan Babacan (Başakşehir)

Defans:

Nazım Sangare (Antalya)

Orta Saha:

Tarkan Serbest (Kasımpaşa)
Ozan Tufan (Fenerbahçe)
İrfan Can (Başakşehir)
Okay Yokuşlu (Celta Vigo)
Emre Kılınç (Sivasspor)
Deniz Türüç (Kayserispor)
Doğukan Sinik (Antalya)
Gökhan Töre (Beşiktaş)

Forvet:

Umut Bozok (Nimes)

En uygun maliyetli ve potansiyelli olanlar kimse alınmalı. En az 3 yerli isme ihtiyaç var.

Bence kanatlara özellikle Türk alternatif şart. Keza kaleci için de 1 takviye gerekli.

Okay ve İrfan milli oyuncular zaten. Yatırım yapmaya değer mi tartışılır ama ben yoklama olacağını düşünüyorum.

Son 2 seneye bakarsak en istikrarlılar:

1. Okay Yokuşlu
  2. İrfan Can Kahveci
  3. Nazım Sangare
  4. Emre Kılınç
  5. Umut Bozok

Bu isimlerden Emre ve Nazım dışında maliyeti çok yüksek olur bize diye düşünüyorum.

SONUÇ:

1 Yerli Kaleci (Okan veya Muhammed'ten biri iyi olur)
1 Yerli Kanat (Deniz veya Emre)
1 Yerli Orta Saha (Pek yok gibi bir tek Ozan var o da Fenerbahçe'de olduğu için imkansız ve kendi de 2 yıldır kötüydü)
1 Yerli Santrafor(Umut dışında yok)

çıkarılmalı.

YABANCI:

Öneri getirmeye gerek yok pek zira defalarca yaptık.

Lazım Listesi:

Onyekuru yerine teknik ve zeki bir kanat
Belhanda yerine gerçek bir SEKİZ numara
Fernando yerine gerçek bir ALTI numara
Nagatomo yerine yine dinamik ve daha teknik bir SOL BEK

Kalması gerekenler:

Muslera (25 yaşında geldiğinde ki gibi ve ayağı düzgün net bir kaleci alınmadıkça)
Mariano
Marcao
Luyindama
Linnes (sol beke de alternatif olarak)
Feghouli
Diagne
Mitroglou (mecburen kalacak)

Şu Sivas da oynayan Douglas 3 gol 6 asist yapmış şimdiye kadar ki dahada yapacak gibi duruyor. Bu herif gelsin bize şöyle hücum katkısı versin de defansı kötü olsa da başka bir işe yaramasa da olur

Linnes büyük ihtimalle sene sonunda kalmayacak / Mariano da takımdan ayrılması gündeme gelmişti zaten. En azından 2 sağ bek oyuncumuzdan birisi olsun isterdim bu arkadaşı

Fatih Terim biraz daha kendi transfer ettirdiği oyuncular ile bir kadro kuracak sanırım Fernando gibi Mariano-Linnes gibi oyuncuların kadroda kalacağını çok zannetmiyorum. En azından yabancı oyuncular özelinde böyle olur bu durum Belhanda 'yı takımda tutar birde olursa Feghouli işte geri kalanda kendi transfer ettirmiş olduğu Muslera-Nagatomo-Marcao-Luyindama-Diagne gibi oyuncular olur

bize laazım olan en azından 2 veya 3 Şampiyonlar Ligi tecrübesi iyi olan oyuncu...bizim ŞL'de iyi olduğumuz Sezonlar hep çok iyi Şampiyonlar Ligi tecrübesi sağlam olan oyuncularla olduk....(Drogba, Sneijder vs)...Beşiktaşa bakın son iki Şampiyonlar Ligi sezonlarına...adamlarda Adriano, Pepe, Quaresma gibi Şampiyonlar Ligi tecrübesi üst düzey oyuncularla öyle oynayabildiler...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Gokhan
Douglas
Mensah
Sevenier
Brahimi
Herrera

Muslera
Douglas Luyindama Marcao Emre/Naga
Mensah Sevenier Herrera
Fegh Diagne Brahimi

Cokmu guclu olur

Gokhan
Douglas
Mensah
Sevenier
Brahimi
Herrera

Muslera
Mensah Sevenier Herrera
Fegh Diagne Brahimi

Cokmu guclu olur
bize hiç bir seviye atlatamaz bunlar....ligde belki yine şampiyon oluruz ama avrupada birşey olmaz o oyunculardan....bize lazım olan ŞL tecrübesi sağlam olan oyuncular...en az iki tane gerisini o yazdığın stilde oyuncular olabilir....eğer ŞL oynarsak elimizdeki oyuncuların tecrübesi hiç iç açıcı değil...bir üsteki yazımda dediğim gibi o turnuvayı seven oyuncularla anca ilerleye biliriz o kulvarda...

bize hiç bir seviye atlatamaz bunlar....ligde belki yine şampiyon oluruz ama avrupada birşey olmaz o oyunculardan....bize lazım olan ŞL tecrübesi sağlam olan oyuncular...en az iki tane gerisini o yazdığın stilde oyuncular olabilir....eğer ŞL oynarsak elimizdeki oyuncuların tecrübesi hiç iç açıcı değil...bir üsteki yazımda dediğim gibi o turnuvayı seven oyuncularla anca ilerleye biliriz o kulvarda...

Brahimi ve herrera takimin komplesinden fazla avrupa maclarina ciktilar. Ceyrek finaller, yari finaller.
AL nde baya ilerleriz

Şu Sivas da oynayan Douglas 3 gol 6 asist yapmış şimdiye kadar ki dahada yapacak gibi duruyor. Bu herif gelsin bize şöyle hücum katkısı versin de defansı kötü olsa da başka bir işe yaramasa da olur

Linnes büyük ihtimalle sene sonunda kalmayacak / Mariano da takımdan ayrılması gündeme gelmişti zaten. En azından 2 sağ bek oyuncumuzdan birisi olsun isterdim bu arkadaşı

Fatih Terim biraz daha kendi transfer ettirdiği oyuncular ile bir kadro kuracak sanırım Fernando gibi Mariano-Linnes gibi oyuncuların kadroda kalacağını çok zannetmiyorum. En azından yabancı oyuncular özelinde böyle olur bu durum Belhanda 'yı takımda tutar birde olursa Feghouli işte geri kalanda kendi transfer ettirmiş olduğu Muslera-Nagatomo-Marcao-Luyindama-Diagne gibi oyuncular olur
cok guzel yaziyorsunda renktas, super liglerin coplerine metinler duzmekten baska birsey yazmiyorsun.

harciyorsun kendini.

D02PMlZXQAIbT1L

Andreas Skov Olsen
Bu herifin kulubunu kardes kulup ilan edip protokol falan imzalamamiz lazim, altyapidav velet falan gonderip geriya x liraya alma opsiyonlu seklinde akillica hamleler.
Herifler maden gibi bir oyuncu gidiyor 1 sene sonra yerini hemen altyapidan dolduruyorlar fena birsey. 1-2 seneye patlama yapacak olan amon var stil olarak bizim garrye benzetiyorum, ani patlama yapip ceza sahasina daliyor cocuk

Gokhan
Douglas
Mensah
Sevenier
Brahimi
Herrera

Muslera
Mensah Sevenier Herrera
Fegh Diagne Brahimi

Cokmu guclu olur
brahimi bana feghouli gibi yatisa gececek hissi yaratiyor.
Sadece su orta sahayi kursak bile bize yeter bence. Keza diagne yazin buyuk ihtimal yolcu, yometimde parayi oldurmemek icin bu hamleyi yapti. O bolgeye daha hareketli bir oyuncu alinacak zannimca. Ayrica feghoulide yolcu olmali kanattan cok sag orta rolu useniyor herif

Jerson Cabral - Rodrigues-Visca karışımı bi futbolcu.Yaşından dolayı bizim takım almaz ama Ligimizde her takımda rahat oynayabilir.Yabancı sınırı olmasa yedekte isterdim.
Nana Ampomah - Bruma-Rodrigues karışımı bi futbolcu.Bizim aradığımız bi futbolcu.
Kiril Despodov - Sağ kanat için ideal bi futbolcuydu.Devre arası transfer olduğu için alma ihtimalimizin yok.Almak istesek en az 8-10 milyon euro isterler.Feghouli satılırsa maaş yükü olarak öncelik Brahimi olur ama Premier Lig takımlarından birine gider.

Üst Alt