Transfer Önerileri - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Gitsinler İngiltere'de küme düşen takımların topçularla uğraşsınlar.. Onların küme düşeni burada kral olur özellikle Fulham ve Cardiffte çok iyi adamlar var..

Víctor Camarasa - Oyuncu profili 18/19 Betisten kiralık gayet iyiydi biz de kiralık zorlayabiliriz

Harry Arter - Oyuncu profili 18/19 Geleceğini pek sanmam beleşoğlu vol.2 olur

Josh Murphy - Oyuncu profili 18/19 Norwichten geldi beklenen patlamayı bir türlü yapamadı bunun gelmesi pek olası değil

Joe Bennett - Oyuncu profili 18/19 tam bizim ligin oyuncusu yine gelmesi zor yaş faktörüyle belki diyorum

Aron Gunnarsson - Oyuncu profili 18/19 sene sonu Al Arabiye gidiyormuş üzüldüm beleş kaçırılmasına

Junior Hoilett - Oyuncu profili 18/19 bizim ligde öyle dribblingli adamlar iş yapar en kötü rotasyon için düşünülbilir maliyetli olacağını sanmam

Calum Chambers - Oyuncu profili 18/19 İmkansız gibi

Jean Michaël Seri - Oyuncu profili 18/19 Düşecekleri için düşük bir ihtimal kiralayabiliriz badou gibi

Aleksandar Mitrovic - Oyuncu profili 18/19 çok zor bir isim ama gelse ligi öttürür fiziğiyle yeni 20ye aldılar

André Schürrle - Oyuncu profili 18/19 bir sene de biz zorlasak kiralamak için kagawa işi gibi olabilir

Ryan Babel - Oyuncu profili 18/19 kaçırılmaması gerekir premier ligde sırıtmadan oynuyor 1+1 yıllık olabilir

İngilteredeki oyuncuyu ada dışına çıkarmak için becerikli yöneticileri ve menajerleri devreye sokmak lazım..Özellikle İngilizleri getirmek çok zor

Son düzenleme:
Gitsinler İngiltere'de küme düşen takımların topçularla uğraşsınlar.. Onların küme düşeni burada kral olur özellikle Fulham ve Cardiffte çok iyi adamlar var..

Víctor Camarasa - Oyuncu profili 18/19 Betisten kiralık gayet iyiydi biz de kiralık zorlayabiliriz

Josh Murphy - Oyuncu profili 18/19 Norwichten geldi beklenen patlamayı bir türlü yapamadı bunun gelmesi pek olası değil

Joe Bennett - Oyuncu profili 18/19 tam bizim ligin oyuncusu yine gelmesi zor yaş faktörüyle belki diyorum

Aron Gunnarsson - Oyuncu profili 18/19 sene sonu Al Arabiye gidiyormuş üzüldüm beleş kaçırılmasına

Junior Hoilett - Oyuncu profili 18/19 bizim ligde öyle dribblingli adamlar iş yapar en kötü rotasyon için düşünülbilir maliyetli olacağını sanmam

Jean Michaël Seri - Oyuncu profili 18/19 Düşecekleri için düşük bir ihtimal kiralayabiliriz badou gibi

Aleksandar Mitrovic - Oyuncu profili 18/19 çok zor bir isim ama gelse ligi öttürür fiziğiyle yeni 20ye aldılar

André Schürrle - Oyuncu profili 18/19 bir sene de biz zorlasak kiralamak için kagawa işi gibi olabilir

Ryan Babel - Oyuncu profili 18/19 kaçırılmaması gerekir premier ligde sırıtmadan oynuyor 1+1 yıllık olabilir

İngilteredeki oyuncuyu ada dışına çıkarmak için becerikli yöneticileri ve menajerleri devreye sokmak lazım..Özellikle İngilizleri getirmek çok zor
Mitrovic
Schurrle
Seri
Bu uc oyuncu cag atlatir

62ad928046c0c1b898c3bac33e96f227.jpg

yıllardır istiyorum
sözleşmesi bitiyor bu sene ama hayvan gibi formda şuan
salmazlar mı kaptanlarını ne dıyosun
Ben de yıllardır öneriyorum burada, hatta bir kaç yorum önce önermiştim o yüzden sana yerli Morinyo yu yolladım.

Adamların salmasına gerek yok kendi pek istekli değil uzatma konusunda zaten, Bremen aylardır uzatmak için çabalıyor Bremen Avrupa Kupasına katılmayı becerirse kalma ihtimali artar.

Muhtemelen son büyük kontratını kapmak istiyordur adam 2 hafta önce 31 yaşına girdi.

Uğraşmak lazım alınabilir kesinlikle bence. Ama Apo görüşmesin yeter.

sent via GSC

Ben de yıllardır öneriyorum burada, hatta bir kaç yorum önce önermiştim o yüzden sana yerli Morinyo yu yolladım.

Adamların salmasına gerek yok kendi pek istekli değil uzatma konusunda zaten, Bremen aylardır uzatmak için çabalıyor Bremen Avrupa Kupasına katılmayı becerirse kalma ihtimali artar.

Muhtemelen son büyük kontratını kapmak istiyordur adam 2 hafta önce 31 yaşına girdi.

Uğraşmak lazım alınabilir kesinlikle bence. Ama Apo görüşmesin yeter.

sent via GSC

valla gelse süper olur hem oos hemde 2nd striker kullanırız

Rashica da iyi cocuk
Bremen'in son 2 maclarının uzun özetine baktım iyi top oynuyorlar

valla gelse süper olur hem oos hemde 2nd striker kullanırız

Rashica da iyi cocuk
Bremen'in son 2 maclarının uzun özetine baktım iyi top oynuyorlar

Bremen maçları muhteşem zevkli geçiyor bu sene, bu sezon Gladbach maçlarından daha çok bunların maçlarını izliyorum. Şu ana kadar her maçta gol attılar bu sezon, rekor kıracaklar bu gidişle böyle devam ederlerse. Major liglerde toplam 2-3 takım varmış zaten sadece.

Kruse dan ziyade sezon sonu Eggestein'ı da iyi paraya satılabilir belki, Milli Takıma kadar yükseldi kısa sürede.

Antrenörleri genç 37 yaşında mı ne, geçen yılın teknik direktörü seçildi. Frankfurt ile birlikte sezonun en iyi yükseliş yapan iki takımı bence.

Evet Rashica başlarda bayağı tutuktu geçen sene ama bu sezon tam bir patlama yaşadı uçuyor resmen.

sent via GSC

Camarasa’yı getir ndiaye yerine koy millet ortasaha görsün

Üst Alt